Szkolenia Mile2

Szkolenia Mile2

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status Mile2 Authorized Training Center. Oferta autoryzowanych szkoleń Malie2 w Compendium obejmuje kursy dotyczące następujących dziedzin bezpieczeństwa: testy penetracyjne, bezpieczeństwo ogólne, odzyskiwanie danych i planów ciągłości działania, informatyki śledczej, tworzenia bezpiecznego kodu i bezpieczeństwo aplikacji Web. Wszystkie oferowane szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się  i uzyskania certyfikacji z dziedziny bezpieczeństwa rozpoznawalnych na całym świecie: CPTE - Certified Penetration Testing Engineer, CPEH - Certified Professional Ethical Hacker, CISSO - Certified Information Systems Security Officer, CSWAE Certified Secure Web Application Engineer, CDFE - Certified Digital Forensics Examiner i wielu innych.

Dostępne szkolenia Mile2: Rozwiń listę

Informacje o Mile2

Mile2 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w USA i Europie Zachodniej dostawców szkoleń, certyfikacji i usług konsultingowych z zakresu bezpieczeństwa, które są przede wszystkim dedykowane instytucjom wojskowym i rządowym ale także dla sektora instytucjonalnego i prywatnego.

Programy nauczania Mile2 stały się de facto standardami dla amerykańskich, europejskich, australijskich i azjatyckich służb wojskowych a odbiorcami konkretnych szkoleń technicznych były do tej pory między innymi: Siły Powietrzne USA, brytyjskie Royal Air Force, specjaliści z korpusów Marines oraz Gwardia Narodowa USA. Ponadto Mile2 jest oficjalnym dostawcą szkoleń i certyfikacji dla ONZ, NATO, agencji wywiadowczych i personelu rządowego i wielu firm z Top Fortune 100. Mile2 dostarczyło również swoje szkolenia do ponad 10.000 organizacji z sektora prywatnego, bankowego i finansowego, ubezpieczeniowego, ropy naftowej i gazu, telekomunikacyjnego, organizacji charytatywnych, ochrony zdrowia, komunikacji i transportu, organów prawa, edukacyjnego, które przywiązują dużą wagę do zapewniania bezpieczeństwa informacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronach http://www.mile2.com

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Najbliższe szkolenia Mile2

Harmonogram szkoleń Mile2