Szkolenia AWS

Szkolenia AWS

Autoryzowane szkolenie AWS tylko od zaufanych partnerów szkoleniowych AWS — jedynych organizacji, które mogą oferować, dostarczać i/lub odsprzedawać autoryzowane szkolenie AWS.

Compendium Centrum Edukacyjne posiada tytuł oficjalnego partnera szkoleniowego AWS - AWS Training Partner. Tym samym może oferowanie i odsprzedawać oficjalne szkolenia AWS, w tym szkolenia dostarczane na żywo jak i szkolenia w wersji cyfrowej autorstwa AWS.

Dostępne szkolenia AWS | Operations

Operations

Informacje o AWS

W 2006 roku Amazon Web Services (AWS) rozpoczął oferowanie usług infrastruktury informatycznej firmom w formie usług internetowych - obecnie powszechnie nazywanych cloud computing. Jedną z kluczowych zalet chmury obliczeniowej jest możliwość zastąpienia z góry wydatków na infrastrukturę kapitałową przy niskich kosztach zmiennych, które skalują się wraz z Twoją firmą. Dzięki usłudze Cloud firmy nie muszą już planować i pozyskiwać serwerów ani innej infrastruktury IT na kilka tygodni lub miesięcy. Zamiast tego mogą błyskawicznie zarejestrować setki lub tysiące serwerów w ciągu kilku minut i szybciej osiągać wyniki.

Obecnie Amazon Web Services zapewnia wysoce niezawodną, skalowalną i tanią platformę usług w chmurze, która obsługuje setki tysięcy firm w 190 krajach na całym świecie. Z centrami danych zlokalizowanymi w Stanach Zjednoczonych, Europie, Brazylii, Singapurze, Japonii i Australii.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://aws.amazon.com/

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia AWS

Harmonogram szkoleń AWS