Szkolenia AWS

Cel szkolenia

Cele treningowe

AWS Skill Builder to więcej niż centrum szkoleniowe - to miejsce, w którym Twoje zespoły mogą zanurzyć się w ponad 600 samodzielnych, cyfrowych kursach, stworzonych przez ekspertów z AWS Training and Certification. Dzięki Planom Szkoleniowym i Przewodnikom Ramp-Up Guides i zawartych w nich wskazówkom możesz skupić się na konkretnych ścieżkach rozwoju. A to tylko początek!


https://youtu.be/kDShz8PfPuc

 

Co czeka na Ciebie z AWS Skill Builder?

 • Pulpit Administracyjny

  Dzięki subskrypcji zespołowej, rozwiń umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w Twojej branży. A możliwości administracji i raportowania pozwalają śledzić postępy Twojego zespołu na bieżąco.

 • AWS Digital Classroom

  Wiedza na temat każdego z kluczowych zagadnień na wyciągnięcie ręki. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do nagranych sesji szkoleniowych prowadzonych przez ekspertów, praktycznych laboratoriów i testów wiedzy.

  Kursy AWS Digital Classroom zapewniają tę samą obszerną treść, co szkolenia stacjonarne, w połączeniu z elastycznością szkoleń cyfrowych. Przyspiesz dogłębne zrozumienie wybranych obszarów tematycznych dzięki natychmiastowemu dostępowi do katalogu filmów wideo prowadzonych przez ekspertów, praktycznych laboratoriów, demonstracji, sprawdzianów wiedzy i testów. Kursy są prowadzone przez tych samych instruktorów AWS, którzy na co dzień pracują z klientami i którzy dzielą się konkretnymi realnymi scenariuszami, tak aby zapewnić, że poradzisz sobie z rzeczywistymi zagrożeniami i możliwościami. Rozwijaj umiejętności w dowolnym momencie dzięki elastyczności czasu, lokalizacji i tempa, a także możliwości wstrzymywania, przewijania i ponownego odwiedzania treści, a nadal korzystaj z pomocy eksperta AWS.


  https://www.youtube.com/watch?v=kRGxGmGDhO8

   

 • AWS Builder Labs

  Praktyka czyni mistrza! Buduj i wdrażaj rozwiązania AWS w środowisku AWS Management Console na żywo. Bez obaw o dodatkowe opłaty, ucz się i rozwijaj umiejętności w swoim tempie.

  Odkryj AWS Builder Labs > https://aws.amazon.com/training/digital/aws-builder-labs/?ts=sec&sec=ft

 • AWS Jam i AWS Jam Journey

  Współpraca i rywalizacja to klucze do sukcesu! Oferuj nowe sposoby rozwijania i weryfikowania wiedzy specjalistycznej. Dzięki wydarzeniom AWS Jam Twój zespół współpracuje i rywalizuje, aby rozwiązywać otwarte wyzwania i wspierać wspólną naukę, kreatywność i zaufanie. Uczestnicy mogą również pracować samodzielnie, aby rozwiązywać wyzwania w ramach AWS Jam Journey.


  https://youtu.be/V9dXxofCmUw

   

 • Industry Quest

  Poznaj realne scenariusze branżowe i rozwiązuj wyzwania wraz z zespołem. Rozwijaj umiejętności specjalistyczne, które są kluczem do sukcesu w Twojej dziedzinie. Dostępnych jest 30 zadań związanych z tworzeniem rozwiązań dla usług finansowych i opieki zdrowotnej, a w przyszłości pojawią się kolejne branże.


  https://youtu.be/4b0H5C0DLw4

   


  https://youtu.be/an_I_gfE9fM

   

 • AWS Card Clash

  Zanurz się w świat wirtualnej gry karcianej i odkryj architekturę AWS Cloud. Rozwijaj praktyczną wiedzę na temat usług AWS Cloud i ich powiązań w ramach rozwiązania. Baw się dobrze i rywalizuj o zwycięstwo!


  https://youtu.be/s6msQBl3zqE

   

 • Przygotowanie do Egzaminów AWS

  Wesprzyj rozwój kariery swoich pracowników poprzez oficjalne zestawy pytań praktycznych, kursy przygotowujące do egzaminów oraz AWS Escape Room: Exam Prep. Gwarantujemy najlepszą wiedzę niezbędną do zdobycia certyfikacji AWS.

  Odkryj Exam Prep > https://aws.amazon.com/certification/certification-prep/?ts=sec&sec=ft

 • AWS Cloud Quest

  Rozwijaj umiejętności rozwiązywania problemów w chmurze dzięki interaktywnym wirtualnym środowiskom 3D i symulacjom. Doświadczenie oparte na grach to szybki sposób na osiągnięcie mistrzostwa!


  https://youtu.be/RgyG6UUEtXM

   

 

Nie czekaj dłużej! Dołącz do naszej niesamowitej społeczności rozwoju i odkryj, jak daleko możesz zajść z AWS Skill Builder!

Więcej informacji na: AWS Skill Builder

 

 

Konspekt

Biblioteka dostępnych szkoleń w ramach AWS Skill Builder: https://explore.skillbuilder.aws/learn

 

Rodzaj subskrypcji:

Subskrypcja AWS Skill Builder Team jest dostępna dla zespołów składających się z 5 lub więcej osób, w cenie 449 USD za stanowisko. Subskrypcja Team zapewnia funkcje administratora i jednokrotnego logowanie dla pracowników. Administratorzy zespołu mogą przypisywać szkolenia do poszczególnych osób, aby rozwijać ukierunkowane umiejętności w swoim zespole i śledzić postępy. Wbudowane raporty pokazują zapisy na kursy, ich postępy w ich realizacji, wskaźniki ukończenia poszczególnych zadań i wiele innych.

 

AWS Skill Builder

 

Dodatkowe informacje

Poziom trudności
Czas trwania 365 dni
Certyfikat

Cyfrowe odznaki i certyfikaty

Odznaka cyfrowa zapewnia weryfikowalny sposób prezentowania otrzymanej wiedzy i umiejętności, za pośrednictwem CV, sieci społecznościowej czy podpisu e-mail. Zdobywcy odznak mogą wyświetlać obraz odznaki z unikalnym linkiem, który każdy może kliknąć, aby zweryfikować osiągnięcia konkretnej osoby.

https://aws.amazon.com/training/badges/

 

Uzyskanie certyfikatu AWS może pomóc w rozwoju kariery, niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć nową rolę, zaprezentować swoje umiejętności, czy podjąć się nowego projektu, czy też stać się ekspertem w swoim zespole. A ponieważ egzaminy AWS Certification są tworzone przez ekspertów w odpowiedniej roli lub obszarze technicznym, przygotowanie do jednego z tych egzaminów pomaga w budowaniu wymaganych umiejętności określonych przez wykwalifikowanych praktyków w tej dziedzinie.

AWS Skill Builder zapewnia dostęp do exam prep, cyfrowych zasobów szkoleniowych i nauki opartej na grach, które mogą uzupełnić przygotowania do egzaminów.

 

 • Oficjalne egzaminy praktyczne

  Egzaminy praktyczne zapewniają praktykę z tym samym stylem pytań i rygorem, co egzamin certyfikacyjny. Punktacja w stylu egzaminu wskazuje, czy zdałeś, czy nie, pomagając ci ocenić swoją gotowość do prawdziwego egzaminu. Otrzymasz również informacje zwrotne na temat wyboru odpowiedzi na każde pytanie wraz z zalecanymi zasobami, aby pogłębić zrozumienie kluczowych tematów.

   

 • Kurs przygotowujący do egzaminu

  Materiały ćwiczeniowe, takie jak filmy wideo, praktyczne laboratoria, dodatkowe pytania ćwiczeniowe i dostęp do oficjalnego egzaminu praktycznego.

   

 • AWS Cloud Quest

  Ucz się podczas gry - wybieraj spośród dodatkowych ról, takich jak architekt rozwiązań, programista bezserwerowy i specjalista ds. uczenia maszynowego oraz wykorzystuj umiejętności chmury, aby pomóc mieszkańcom swojego wirtualnego miasta.

   

Odwiedź katalog kursów Skill Builder i przefiltruj według kategorii szkolenia "Przygotowanie do egzaminu" https://explore.skillbuilder.aws/learn/public/catalog/view/40, aby wyświetlić pełną listę aktualnych ofert przygotowania do egzaminu.

Prowadzący

Autoryzowany instruktor AWS (AAI)

Informacje dodatkowe

Ceny modeli:

 • Subskrypcje AWS Skill Builder Team kosztują 449 USD/ucznia/rok i są dostępne dla zespołów składających się z co najmniej 5 osób.
Wszystkie szkolenia AWS
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 2200 PLN NETTO Minimalna liczba licencji/szkoleń, którą można kupić w ramach subskrypcji Teams to 5 sztuk.

FORMA SZKOLENIA ?

 
Zapisz się na szkolenie
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia AWS

Harmonogram szkoleń AWS