Szkolenia AWS

Szkolenia AWS

Autoryzowane szkolenie AWS tylko od zaufanych partnerów szkoleniowych AWS — jedynych organizacji, które mogą oferować, dostarczać i/lub odsprzedawać autoryzowane szkolenie AWS.

Compendium Centrum Edukacyjne posiada tytuł oficjalnego partnera szkoleniowego AWS - AWS Training Partner. Tym samym może oferowanie i odsprzedawać oficjalne szkolenia AWS, w tym szkolenia dostarczane na żywo jak i szkolenia w wersji cyfrowej autorstwa AWS.

Dostępne szkolenia AWS

AWS Skill Builder

AWS Jam and AWS Jam Bundle

Architect

Developer

DevOps Engineer

Operations

Security

Containers

Cost Management

Data Analytics

Databases

Machine Learning

Media Services

Migrate and Transfer

Networking and Content Delivery

Storage

Essentials (Get started)

Exams

AWS Discovery Days

Informacje o AWS

W 2006 roku Amazon Web Services (AWS) rozpoczął oferowanie usług infrastruktury informatycznej firmom w formie usług internetowych - obecnie powszechnie nazywanych cloud computing. Jedną z kluczowych zalet chmury obliczeniowej jest możliwość zastąpienia z góry wydatków na infrastrukturę kapitałową przy niskich kosztach zmiennych, które skalują się wraz z Twoją firmą. Dzięki usłudze Cloud firmy nie muszą już planować i pozyskiwać serwerów ani innej infrastruktury IT na kilka tygodni lub miesięcy. Zamiast tego mogą błyskawicznie zarejestrować setki lub tysiące serwerów w ciągu kilku minut i szybciej osiągać wyniki.

Obecnie Amazon Web Services zapewnia wysoce niezawodną, skalowalną i tanią platformę usług w chmurze, która obsługuje setki tysięcy firm w 190 krajach na całym świecie. Z centrami danych zlokalizowanymi w Stanach Zjednoczonych, Europie, Brazylii, Singapurze, Japonii i Australii.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://aws.amazon.com/

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia AWS

Harmonogram szkoleń AWS