Szkolenia The Linux Foundation

Szkolenia The Linux Foundation

Compendium Centrum Edukacyjne jest autoryzowanym partnerem szkoleniowym organizacji The Linux Foundation (Authorized Training Partner of The Linux Foundation). Oferta szkoleń The Linux Foundation w Compendium CE obejmuje autoryzowane kursy IT dotyczące produktów i rozwiązań Open Source takich jak: Linux, Kubernetes, Node.js i innych. Dostępne szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się do rozpoznawalnych na całym świecie certyfikacji dedykowanych administratorom, inżynierom i programistom:

LFCA Linux Foundation Certified IT Associate

LFCT Linux Foundation Certified Cloud Technician

LFCS Linux Foundation Certified System Administrator

KCNA Kubernetes and Cloud Native Associate

CKA Certified Kubernetes Administrator

CKAD Certified Kubernetes Application Developer

CKS Certified Kubernetes Security Specialist

Dostępne szkolenia The Linux Foundation | Linux

Linux

Informacje o The Linux Foundation

Linux Foundation jest organizacją non-profit, która została powołana w celu budowania zrównoważonych ekosystemów wokół projektów open source, aby przyspieszać ich rozwój i wdrożenie w środowiskach produkcyjnych. Linux Foundation została założona w 2000 roku i przez cały czas zapewnia wsparcie dla społeczności open source poprzez zasoby finansowe i intelektualne, infrastrukturę, usługi, wydarzenia, kursy i szkolenia.

Linux Foundation wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę ze wsparcia społeczność Linuxa, aby pomóc w tworzeniu, budowaniu i utrzymywaniu niektórych z najbardziej krytycznych technologii open source. Obecnie jej prace wykraczają daleko poza Linuxa, wspierając innowacje w każdej warstwie stosu oprogramowania. Linux Foundation obsługuje projekty z zakresu IT dla przedsiębiorstw, systemów wbudowanych, elektroniki użytkowej, chmury, sieci i innych.

Kilka z tych szybko rozwijających się projektów, które pomagają przedefiniować „to co jest możliwe”, to: Hyperledger międzybranżowa technologia blockchain; Automotive Grade Linux, otwarta platforma oprogramowania do zastosowań motoryzacyjnych; projekt Open Network Automation Platform (ONAP) programowo zarządzana platforma do automatyzacji funkcji sieciowych; Kubernetes, projekt Cloud Native Computing Foundation, służący do orkiestracji kontenerów w środowiskach produkcyjnych.

Linux Foundation i jej projekty zrzeszaj obecnie ponad 1000 członków licząc tylko przedstawicieli korporacyjnych. Są to przedstawiciele firm mających swoje siedziby na terenie obu Ameryk, Azji i Pacyfiku oraz EMEA, w tym firmy, które są liderami w strategicznym wykorzystaniu otwartego oprogramowania. Kilka z nich to AT&T, Cisco, Fujitsu, Hitachi, Huawei, IBM, Intel, Microsoft, NEC, Oracle, Qualcomm i Samsung. Z tymi firmami i wieloma innymi, od startupów po firmy średniej wielkości, wraz z firmami będącymi specjalistami w branżach takich jak finanse czy opieka zdrowotna, Linux Foundation napędza innowacje na całym świecie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.linuxfoundation.org/

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia The Linux Foundation

Harmonogram szkoleń
The Linux Foundation