#BackToTheRoots, czyli prawdziwie otwarta edukacja Open Source już w ofercie Compendium

czwartek, 11 lipiec 2019

Z dniem dzisiejszym wprowadzamy do naszej oferty szkolenia dwóch nowych dostawców - The Linux Foundation  oraz Component Soft. Szkolenia obydwu tych dostawców są znane na całym świecie i cieszą się bardzo dobrą renomą.

 

Dlaczego prawdziwie otwarta edukacja?


Ponieważ szkolenia The Linux Foundation i Component Soft nie są związane z żadną konkretną dystrybucją Linuxa - wybierając te szkolenia, masz pewność, że posiądziesz wiedzę uniwersalną, którą będziesz mógł wykorzystać w różnych środowiskach.

Szkolenia open source certyfikacja

Szkolenia The Linux Foundation

Szkolenia Linux FoundationLinux Foundation jest organizacją non-profit która została powołana w celu budowania zrównoważonych ekosystemów wokół projektów open source, aby przyspieszać ich rozwój i wdrożenie w środowiskach produkcyjnych. Linux Foundation została założona w 2000 roku i przez cały czas zapewnia wsparcie dla społeczności open source poprzez zasoby finansowe i intelektualne, infrastrukturę, usługi, wydarzenia i szkolenia. Warto wspomnieć, że członkiem Fundacji jest Linus Torvalds – twórca jądra Linux.


Linux Foundation wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę ze wsparcia społeczność Linuxa, aby pomóc w tworzeniu, budowaniu i utrzymywaniu niektórych z najbardziej krytycznych technologii open source. Obecnie jej prace wykraczają daleko poza Linuksa, wspierając innowacje w każdej warstwie stosu oprogramowania. Linux Foundation obsługuje projekty z zakresu IT dla przedsiębiorstw, systemów wbudowanych, elektroniki użytkowej, chmury, sieci i innych.

 

Kilka z tych szybko rozwijających się projektów, które pomagają przedefiniować „to co jest możliwe”, to: Hyperledger - międzybranżowa technologia blockchain; Automotive Grade Linux - otwarta platforma oprogramowania do zastosowań motoryzacyjnych; projekt Open Network Automation Platform (ONAP) - programowo zarządzana platforma do automatyzacji funkcji sieciowych; czy w końcu Kubernetes - projekt Cloud Native Computing Foundation, służący do orkiestracji kontenerów w środowiskach produkcyjnych.

 

Linux Foundation i jej projekty zrzeszaj obecnie ponad 1000 członków licząc tylko przedstawicieli korporacyjnych. Są to przedstawiciele firm mających swoje siedziby na terenie obu Ameryk, Azji i Pacyfiku oraz EMEA, w tym firmy, które są liderami w strategicznym wykorzystaniu otwartego oprogramowania. Wśród nich możemy znaleźć takie marki jak AT&T, Cisco, Fujitsu, Hitachi, Huawei, IBM, Intel, Microsoft, NEC, Oracle, Qualcomm i Samsung. Z tymi firmami i wieloma innymi, od startupów po firmy średniej wielkości, wraz z firmami będącymi specjalistami w branżach takich jak finanse czy opieka zdrowotna, Linux Foundation napędza innowacje na całym świecie.

 

Compendium CE otrzymało właśnie status autoryzowanego partnera szkoleniowego The Linux Foundation. W naszej ofercie szkoleń znajdziecie m.in. kursy dotyczące produktów i rozwiązań Open Source takich jak: Linux, Cloud Foundry, Kubernetes, ONAP i innych. Dostępne szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się do rozpoznawalnych na całym świecie certyfikacji dedykowanych administratorom, inżynierom i programistom:

  • Linux Foundation Certified SysAdmin (LFCS)
  • Linux Foundation Certified Engineer (LFCE)
  • Certified Kubernetes Administrator (CKA)
  • Certified Kubernetes Application Developer (CKAD)
  • Cloud Foundry Certified Developer (CFCD)
  • Certified Hyperledger Fabric Administrator (CHFA)
  • Certified Hyperledger Sawtooth Administrator (CHSA))

Zapoznaj się z pełną ofertą szkoleń The Linux Foundation

Szkolenia Component Soft

Szkolenia Component SoftComponent Soft jest firmą szkoleniową i konsultingową, koncentrującą się na technologiach open source dotyczących chmury i technologiach natywnych w chmurze, oferującą między innymi szkolenia dotyczące Docker, Kubernetes i Istio realizowane w Londynie, Berlinie, Budapeszcie oraz w formacie online na żywo. Jest partnerem szkoleniowym Kubernetes (Kubernetes Training Partner), certyfikowanym dostawcą usług Kubernetes (Kubernetes Certified Service Provider) i partnerem szkoleniowym Openstack (Openstack Training Partner). Component Soft jest autorem swoich własnych materiałów szkoleniowych i programów edukacyjnych, z których skorzystało od 2014 roku już ponad 2000 uczestników szkoleń Docker, Kubernetes i Openstack z całej Europy. Component Soft był sponsorem i wystawcą między innymi takich wydarzeń jak Openstack Days UK w 2017 roku, Open Infra Days UK  w 2019 roku czy   KubeCon + CloudNativeCon Europe i Openstack Summit Europe w 2018.

 

Compendium CE właśnie zostało autoryzowanym partnerem edukacyjnym firmy Component Soft. Oferta szkoleń Component Soft w Compendium CE obejmuje kursy autoryzowane dotyczące produktów i rozwiązań Open Source takich jak: Ceph, Docker, Kubernetes i OpenStack. Dostępne szkolenia są również doskonałą okazją do przygotowania się do rozpoznawalnych na całym świecie certyfikacji zawodowych OpenStack i Kubernetes dedykowanych administratorom, inżynierom i programistom:

  • Certified Kubernetes Administrator (CKA)
  • Certified Kubernetes Application Developer (CKAD)
  • Certified OpenStack Administrator (COA)

Zapoznaj się z pełną ofertą szkoleń Component Soft

Szkolenia SUSE

Compendium CE posiada także SUSE Training Services Partner - Platinum level. SUSE jest samodzielnie funkcjonjuącą marką, dzięki temu też w pełni "otwartą". Nasza oferta edukacyjna zintegrowana jest z programem edukacyjnym i certyfikacyjnym SUSE. Szkolenia SUSE w naszej ofercie obejmują taką tematykę jak:

Zapoznaj się z pełną ofertą szkoleń SUSE

 

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.