Szkolenia SUSE

Szkolenia SUSE

Compendium CE posiada status SUSE Training Services Partner - Platinum level. Oferta edukacyjna centrum zintegrowana jest z programem edukacyjnym i certyfikacyjnym SuSE. Zajęcia są prowadzone przez autoryzowanych trenerów z wykorzystaniem oryginalnych podręczników i materiałów edukacyjnych. Szkolenia adresowane są do administratorów sieci, inżynierów wsparcia technicznego oraz pracowników firm integracyjnych.

Dostępne szkolenia SUSE | IT Infrastructure Management

Informacje o SUSE

Firma SUSE to pionier na rynku oprogramowania open source. Jest dostawcą niezawodnych, odznaczających się najwyższą zgodnością interoperacyjną rozwiązań, w tym systemów Linux, infrastruktury typu cloud i systemów software defined storage, które zapewniają przedsiębiorstwom większą kontrolę i elastyczność.

Firma powstała już w 1992 r. i jest znana na świecie przede wszystkim jako dostawca korporacyjnej dystrybucji Linuksa – odznaczającej się największą zgodnością interoperacyjną i możliwością obsługi newralgicznych zastosowań informatycznych. SUSE Linux Enterprise to jedyny Linux zalecany przez firmy VMware, Microsoft i SAP. Ma zapewnione większe wsparcie producentów sprzętu i oprogramowania, niż jakakolwiek inna dystrybucja Linuksa. Lista aplikacji certyfikowanych i objętych wsparciem w środowisku SUSE Linux Enterprise obejmuje ponad 8500 pozycji – więcej, niż dla którejkolwiek innej korporacyjnej dystrybucji systemu Linux.

SUSE ma swoje przedstawicielstwo w Polsce od 2004 r. Zajmuje się organizacją sieci sprzedaży, obsługą posprzedażną, wsparcia technicznego oraz zapewnieniem dostępności szkoleń. Dzięki zatrudnianym w Polsce konsultantom pomoc techniczna do oprogramowania świadczona jest po polsku.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.suse.pl.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.