Szkolenia The Linux Foundation

Cel egzaminu

kod: LFCS

LFCS Linux Foundation Certified SysAdmin

Egzamin The Linux Foundation Certified System Administrator jest idealny dla kandydatów, którzy chcą potwierdzić swoje umiejętności administracyjne w systemie Linux.

Przegląd

Certyfikacja The Linux Foundation Certified System Administrator (LFCS) jest idealna dla kandydatów we wczesnym stadium kariery w świecie open source lub administracji systemami Linuxowymi. Egzamin składa się z elementów symulujących zadania w pracy i scenariuszy spotykanych przez administratorów systemów w rzeczywistych sytuacjach. Otrzymanie certyfikatu umożliwia potwierdzenie umiejętności przyszłym pracownikom, co może się przydać zwłaszcza w przypadku niskiego doświadczenia w pracy.

Nie ma wstępnych wymagań do tego egzaminu.

Forma egzaminu: Online

Czas trwania egzaminu: 2 godziny

Ważność certyfikatu: 3 lata

Zawartość:

  • 12 miesięcy na podejście do egzaminu
  •   Darmowy retake egzaminu
  •   Certyfikat PDF

Zakres i kompetencje

The Linux Foundation wraz z ekspertami w branży oraz społecznością jądra Linuxa współpracowali, aby określić podstawowe dziedziny i kluczowe umiejętności, wiedzę i kompetencje dla każdej certyfikacji, aby następnie opracować egzaminy sprawdzające wiedzę.

  • Niezbędne polecenia – 25%
  • Operacje na działających systemach – 20%
  • Zarządzanie użytkownikami i grupami – 10%
  • Sieć – 12%
  • Konfiguracja usług – 20%
  • Zarządzanie pamięcią – 13%

Szczegóły egzaminu

Egzamin to test online; nadzorowany, sprawdzający umiejętności i wymagający rozwiązywania wielu problemów z poziomu wiersza poleceń na Linuxie. Kandydaci mają 2 godziny na ukończenie zadań.

Polityka i zasoby

Prosimy zapoznać się  z zasadami certyfikacji The Linux Foundation i FAQ poniżej.

Dodatkowe informacje

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień

Pozostałe szkolenia The Linux Foundation | Exam

Szkolenia powiązane tematycznie

Linux

Open Source

Systemy operacyjne

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 395 USD NETTO

FORMA EGZAMINU ?

 
Zapisz się na egzamin
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia The Linux Foundation

Harmonogram szkoleń
The Linux Foundation