Szkolenia (ISC)²

Szkolenia (ISC)²

Compendium Centrum Edukacyjne jest oficjalnym partnerem i dostawcą szkoleń (ISC)²

Oficjalni partnerzy szkoleniowi korzystają tylko i wyłącznie z autoryzowanych materiałów szkoleniowych opracowanych przez (ISC)². Dzięki temu masz pewność, że treść szkoleń jest poprawna, zawsze aktualna i 100% zgodna z domenami wiedzy wymaganymi podczas egzaminów certyfikujących. Instruktorzy to zweryfikowani eksperci ds. bezpieczeństwa, którzy przeszli rygorystyczne szkolenie i proces autoryzacji w (ISC)², uzyskując w ten sposób prawo do prowadzenia autoryzowanych szkoleń (ISC)².

Oferta szkoleń (ISC)² w Compendium CE obejmuje wszystkie dostępne autoryzowane kursy (ISC)² realizowane w oparciu o (ISC)² Common Body of Knowledge (CBK®) które zapewniają kompleksowy przegląd wiedzy i przygotowanie do wymienionych egzaminów certyfikujących: CISSP, SSCP, CCSP, CGRC, CSSLP, HCISPP i CC

 

Dostępne szkolenia (ISC)²

Cyber security

Informacje o (ISC)²

International Information System Security Certification Consortium (ISC)² jest jednym z najbardziej znanych na świecie stowarzyszeń skupiających osoby zainteresowane szeroko pojętym obszarem bezpieczeństwa informacji.

Poza działalnością edukacyjną (ISC)² jest znana z prowadzonych programów certyfikacji, z których wiodącym jest certyfikacja CISSP (Certified Information Systems Security Professional).

Wszystkie programy certyfikacyjne (ISC)² od początku swojego istnienia są projektowane i rozwijane w sposób niezależny od dostawców i producentów branżowych. W efekcie certyfikaty (ISC)² potwierdzają realną wiedzę i kompetencje z zakresu bezpieczeństwa IT, a nie umiejętności obsługi konkretnych systemów czy urządzeń.

ISC2 - Cert

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.isc2.org/

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia (ISC)²

Harmonogram szkoleń (ISC)²