Szkolenia Red Hat

Szkolenia Red Hat

Compendium CE posiada status Red Hat Certified Training Partner i prowadzi autoryzowane szkolenia z zakresu produktów Red Hat. Oferta edukacyjna Red Hata obejmuje: kursy podstawowe (administracja systemem, administracja usługami sieciowymi i bezpieczeństwem), kursy błyskawiczne (RHCSA Rapid Track oraz RHCE Rapid Track) oraz egzaminy (RHCSA, RHCE). Udostępnione na stronach producenta bezpłatne testy ułatwiają ocenę dotychczasowej wiedzy na temat rozwiązań linuksowych i pomagają dobrać szkolenie odpowiadające aktualnym umiejętnościom.

Kursy adresowane są do osób o różnym stopniu zaawansowania: bez wcześniejszego kontaktu z system Linux lub Unix, administratorom MS Windows, a także doświadczonym administratorom Linuksa, którzy potrzebują usystematyzować swoją wiedzę oraz uzyskać potwierdzenie swoich umiejętności.

Od początku maja 2009 r. Compendium CE prowadzi szkolenia z zakresu ścieżek edukacyjnych RHCDS, RHCA i RHCSS, jest także uprawnione do przeprowadzania samych egzaminów potwierdzających umiejętności Architekta Red Hat.

Dostępne szkolenia Red Hat (Red Hat Enterprise Linux): Rozwiń listę

Informacje o Red Hat

Red Hat to wiodący na świecie dostawca rozwiązań open source, który dzięki wsparciu społeczności dostarcza niezawodne i wydajne technologie związane z chmurą obliczeniową, systemem Linux, oprogramowaniem pośrednim, pamięcią masową i wirtualizacją. Red Hat oferuje również nagradzane usługi w zakresie wsparcia, szkoleń i konsultingu. Jako ośrodek integrujący przedsiębiorstwa, partnerów i społeczności open source Red Hat pomaga w tworzeniu ważnych, innowacyjnych technologii, które uwalniają zasoby potrzebne do rozwoju i przygotowują klientów na przyszłość IT. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.redhat.com.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.