Wakacyjne Bootcampy IT tylko w Compendium CE!

czwartek, 22 czerwiec 2017

Wakacje to idealny czas na obóz – dlatego na ten okres przygotowaliśmy dla Was bardzo atrakcyjną ofertę Bootcampów IT.


Wakacyjne Bootcampy IT

Na czym polegają Bootcampy IT?

W lipcu i sierpniu odbędą się compendiowe Bootcampy IT. Każdy bootcamp ma swoją tematykę – wszystkie dostępne terminy wymieniliśmy poniżej. Na bootcampach w ciągu 5 dniu będziecie mogli przejść dwa szkolenia „za jednym zamachem” (najczęściej w konfiguracji szkolenie podstawowe + szkolenie zaawansowane). Oprócz tego, że za jednym podejściem będziesz mógł uczestniczyć w dwóch szkoleniach, to jeszcze zapłacisz za nie dużo mniej, niż gdybyś miał uczestniczyć w każdym z nich oddzielnie!

Dodatkowo dla uczestników naszych bootcampów przewidujemy wieczorami specjalne atrakcje, które są już wliczone w cenę szkolenia. Wśród atrakcji znajdą się m.in. zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce wraz z przewodnikiem, zwiedzanie Fabryki Oskara Schindlera wraz z przewodnikiem, zwiedzanie schronów Nowej Huty wraz z przewodnikiem, zwiedzanie muzeum pod Rynkiem Głównym wraz z przewodnikiem, uczestnictwo w zabawie typu Escape Room, uczestnictwo w zabawie Laser Park, nauka rzucania siekierami Axe Nation.

Lisa konkretnych atrakcji dla każdego bootcampa zostanie ogłoszona na tydzień przed startem spotkania.

UWAGA!

Pamiętajcie też, że w tym okresie trwa druga nasza promocja – „Do każdego kursu dodajemy PRINCE2 lub ITIL gratis!”. Te dwie promocje można ze sobą łączyć! Oprócz tego, że zapiszesz się na bootcamp w super cenie z atrakcjami gratis, dostaniesz również do wyboru jeden z czterech kursów PRINCE2 lub ITIL! Takiej oferty jeszcze nie było!

Nie czekaj i wybierz odpowiadając Ci bootcamp poniżej. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Terminy i tematyka wakacyjnych Bootcampów IT:

Bootcamp: PRINCE2 >> (Foundation + Practicioner + gra symulacyjna + case studies + akredytowany egzamin)

KRAKÓW | 31 lipca – 4 sierpnia 2017

CENA: 6000 PLN --> 4000 PLN netto

Bootcamp: Python (Introduction to Python for Programmers + Advanced Python)

KRAKÓW | 7 sierpnia – 11 sierpnia 2017

CENA: 6760 PLN --> 4740 PLN netto

Bootcamp: Django (Introduction to Django + Advanced Django)

KRAKÓW | 7 sierpnia – 11 sierpnia 2017

CENA: 6760 PLN --> 4740 PLN netto

Bootcamp: Agile PM >> ( AgilePM® FoundationAgilePM® Practitioner + gra symulacyjna + case studies + akredytowany egzamin)

KRAKÓW | 21 sierpnia – 25 sierpnia 2017

CENA: 10 500 PLN -->8500 PLN netto

Bootcamp: Microsoft Azure (MS-20532 Developing Microsoft Azure Solutions + MS-40457 MOC Workshop: Azure Developer Hackathon)

KRAKÓW | 24 lipca – 28 lipca 2017

CENA: 5400 PLN --> 3800 PLN netto

Bootcamp: SUSE (SLE201 SUSE Linux Enterprise Server 12 Administration + SLE342 Administering SSSD on SUSE Linux Enterprise Server 12)

KRAKÓW | 7 sierpnia – 11 sierpnia 2017

CENA: 7500 PLN --> 3800 PLN netto

Bootcamp: Red Hat (RH134 Red Hat System Administration II + RH342 Red Hat Enterprise Linux Diagnostics and Troubleshooting)

KRAKÓW | 7 sierpnia – 11 sierpnia 2017

CENA: 15 000 PLN --> 9900 PLN netto

 

Bootcamp: Microsoft PowerShell (MS-10961 Automating Administration with Windows PowerShellMS-10962 Advanced Automated Administration with Windows PowerShell)

KRAKÓW | 7 sierpnia – 11 sierpnia 2017

CENA: 6600 PLN --> 3800 PLN netto

 

Jeżeli chcesz zapisać się na Bootcamp IT lub potrzebujesz dodatkowych informacji

skontaktuj się z naszym Działem Handlowym 

Zadzwoń!
tel.: (12) 29 84 777

lub napisz
mail: szkolenia@compendium.pl

Napisz do nas >>

Regulamin promocji:
  • Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
  • Promocja trwa w dniach 26 czerwca 2017 - 25 sierpnia 2017.
  • Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy w dniach trwania promocji dokonają zakupu jednego ze Bootcampów wymienionych w promocji.
  • Podczas każdego z Bootcampów organizator zapewni uczestnikom minimum 2 atrakcje wymienione w treści promocji, które zostaną wybrane w ankietach podczas pierwszego dnia szkolenia. Warunkiem organizacji wieczornej atrakcji jest minimum 3 osoby uczestniczące w danym bootcampie, które wyrażą chęć uczestnictwa w wieczornej atrakcji.
  • Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w Compendium CE i dotyczy wersji szkolenia z materiałami papierowymi lub elektronicznymi (bez tabletu ctab mini).
  • Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
  • Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane