Szkolenia Cloudera

Szkolenia Cloudera

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status Autoryzowanego Partnera Szkoleniowego firmy Cloudera z zakresu Apache Hadoop  (Authorized Cloudera Training Partner for Apache Hadoop).

Szkolenia Cloudera dostępne w Compendium CE dostarczają wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z Apache Hadoop jak i innymi powiązanymi technologicznie projektami (HBase, Apache Hive, Apache Pig). Pozwalają również przygotować się do uznanej i rozpoznawalnej certyfikacji oferowanej przez Cloudera z zakresu Apache Hadoop, która jest dedykowana dla administratorów i deweloperów tego rozwiązania.

Dostępne szkolenia Cloudera | Cloudera Administrator

Cloudera Administrator

Informacje o Cloudera

Firma Cloudera jest liderem z zakresu oprogramowania i usług bazujących na technologii Apache Hadoop. Cloudera dostarcza przedsiębiorstwom korzyści biznesowe wynikające z możliwości przeprowadzania obliczeń na dużych ilościach danych zarówno w przypadku danych strukturalnych jak i pozbawionych struktury. Dystrybucja Cloudera zawierająca Apache Hadoop (CDH), jest dostępna do pobrania za darmo pod adresem www.cloudera.com/downloads jest to zarazem najbardziej kompleksowa, przetestowana, stabilna i szeroko stosowana dystrybucja Hadoop zarówno w środowiskach komercyjnych jak i niekomercyjnych. Cloudera oferuje również usługi konsultingowe, szkolenia i certyfikację związane z technologiami Apache i jako jeden z najbardziej liczących się współtwórców w  środowisku wolnego oprogramowania Apache i firma , która może się pochwalić dziesiątkami tysięcy węzłów zarządzanych pośród klientów z sektorów finansowego, administracji rządowej, telekomunikacji, mediów, www, reklamy, handlu, energetyki, bioinformatyki, farmacji/opieki zdrowotnej, centrów badań uniwersyteckich, ropy naftowej/gazu i gier, Cloudera jest bardzo doświadczonym i głęboko zaangażowanym w dzielenie się wiedzą partnerem.
https://www.cloudera.com/

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia Cloudera

Harmonogram szkoleń Cloudera