Szkolenia Cloudera

Szkolenia Cloudera

Compendium Centrum Edukacyjne posiada status Autoryzowanego Partnera Szkoleniowego firmy Cloudera z zakresu Apache Hadoop  (Authorized Cloudera Training Partner for Apache Hadoop).

Szkolenia Cloudera dostępne w Compendium CE dostarczają wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z Apache Hadoop jak i innymi powiązanymi technologicznie projektami (HBase, Apache Hive, Apache Pig). Pozwalają również przygotować się do uznanej i rozpoznawalnej certyfikacji oferowanej przez Cloudera z zakresu Apache Hadoop, która jest dedykowana dla administratorów i deweloperów tego rozwiązania.

Dostępne szkolenia Cloudera: Rozwiń listę

Informacje o Cloudera

Firma Cloudera jest liderem z zakresu oprogramowania i usług bazujących na technologii Apache Hadoop. Cloudera dostarcza przedsiębiorstwom korzyści biznesowe wynikające z możliwości przeprowadzania obliczeń na dużych ilościach danych zarówno w przypadku danych strukturalnych jak i pozbawionych struktury. Dystrybucja Cloudera zawierająca Apache Hadoop (CDH), jest dostępna do pobrania za darmo pod adresem www.cloudera.com/downloads jest to zarazem najbardziej kompleksowa, przetestowana, stabilna i szeroko stosowana dystrybucja Hadoop zarówno w środowiskach komercyjnych jak i niekomercyjnych. Cloudera oferuje również usługi konsultingowe, szkolenia i certyfikację związane z technologiami Apache i jako jeden z najbardziej liczących się współtwórców w  środowisku wolnego oprogramowania Apache i firma , która może się pochwalić dziesiątkami tysięcy węzłów zarządzanych pośród klientów z sektorów finansowego, administracji rządowej, telekomunikacji, mediów, www, reklamy, handlu, energetyki, bioinformatyki, farmacji/opieki zdrowotnej, centrów badań uniwersyteckich, ropy naftowej/gazu i gier, Cloudera jest bardzo doświadczonym i głęboko zaangażowanym w dzielenie się wiedzą partnerem.
www.cloudera.com

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Najbliższe szkolenia Cloudera

Harmonogram szkoleń Cloudera