STWÓRZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ Z AI I MACHINE LEARNING

piątek, 26 styczeń 2024

STWÓRZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ Z AI I MACHINE LEARNING

 

Sztuczna inteligencja (AI) i Uczenie Maszynowe stały się kluczowymi technologiami przyszłości, rewolucjonizując sposób, w jaki funkcjonuje wiele dziedzin życia. Te zaawansowane systemy umożliwiają maszynom uczenie się z danych, dostosowywanie się do zmieniającego się otoczenia i podejmowanie inteligentnych decyzji. Zastosowanie AI obejmuje szeroki zakres obszarów, od zdrowia i edukacji po przemysł i rolnictwo. W miarę jak te technologie rozwijają się, stają się kluczowym elementem innowacji, otwierając nowe możliwości i stawiając przed nami pytanie, jak efektywnie zarządzać i kształtować rozwój tych potężnych narzędzi.

 

W tym artykule zebraliśmy najlepsze propozycje na uczenie się technologii Sztucznej Inteligencji i Uczenia Maszynowego, niezależnie od tego czy jesteś dopiero na początku swojej przygody czy jesteś zaawansowanym zawodnikiem.

 

AI i Machine Learning od czego zacząć?

AI i Machine Learning od czego zacząć?

Nauka technologii AI i machine learning może być ekscytującym wyzwaniem, a ścieżka edukacyjna może czasem wydawać się niejasna. Dla tych, którzy rozważają podjęcie tego fascynującego przedsięwzięcia, przygotowaliśmy przegląd dostępnych zasobów, które pomogą Ci zapoznać się ze światem tych najnowszych technologii.

 

AI i Machine learning dla początkujących:

Szkolenie AI-900 w Compendium CE z voucherem egzaminacyjnym
Jeśli jesteś zainteresowany poznawaniem różnych rozwiązań oferowanych przez sztuczną inteligencję, to szkolenie AI-900 Microsoft Azure AI Fundamentals w Compendium CE może być doskonałym wyborem. Kurs obejmuje praktyczne działania, takie jak praca z danymi i uruchamianie kodu, co sprawia, że znajomość podstaw programowania będzie mile widziana.

 

Darmowe Szkolenia Google na temat Sztucznej Inteligencji i Uczenia Maszynowego
Google oferuje darmowe szkolenia z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Zachęcamy do odwiedzenia platformy Google Cloud Skills Boost, gdzie można zdobyć wiedzę na temat najnowszych trendów i technologii.

 

Szkolenie Google Cloud Platform Big Data and Machine Learning Fundamentals
Przyspieszony kurs Google Cloud Platform Big Data and Machine Learning Fundamentals zapoznaje uczestników z możliwościami Big Data i uczenia maszynowego Google Cloud Platform (GCP). Zapewnia szybki przegląd platformy Google Cloud i głębsze poznanie możliwości przetwarzania danych.

 

Platforma E-learningowa AWS
Platforma E-learningowa AWS jest bogatym źródłem zasobów do nauki technologii AI i machine learning. Po zalogowaniu na platformę, warto zwrócić uwagę na darmowe szkolenia Introduction to Generative AI - Art of the Possible Generative AI for Executives, kursy AWS Machine Learning oraz darmowy webinar "Machine Learning Basics"


Darmowe szkolenie Cloudera

Kurs Introduction to Cloudera Machine Learning jest idealny dla każdego, kto chce zrozumieć możliwości rozwiązania Cloudera Machine Learning i dowiedzieć się, jak poruszać się po interfejsie środowiska pracy CML. 


Microsoft Learn: Moduły dotyczące AI
Microsoft również oferuje wiele modułów dotyczących sztucznej inteligencji na platformie MS Learn. Wprowadzenie "It’s Your AI Learning Journey" to idealny punkt startowy dla tych, którzy chcą zanurzyć się w świecie Microsoft AI. Więcej zasobów Microsoft o sztucznej inteligecji znajdziesz na platformie Centrum Szkoleniowego Sztucznej Inteligencji.

 

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat Sztucznej Inteligencji i Uczenia Maszynowego?

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat Sztucznej Inteligencji i Uczenia Maszynowego?

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, ważność podnoszenia kwalifikacji i ciągłego rozwoju w dziedzinach sztucznej inteligencji (AI) i Machine Learning staje się kluczowym czynnikiem sukcesu zawodowego. Równoczesne trzymanie ręki na pulsie najnowszych technologii i systematyczne poszerzanie umiejętności pozwala profesjonalistom utrzymać konkurencyjność, biorąc udział w rewolucji cyfrowej.

 

Szkolenia i kursy z AI i Machine Learning w Compendium CE:

W Compendium CE oferujemy szeroki zakres szkoleń z zakresu Sztucznej Inteligencji i Uczenia Maszynowego. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:


Kursy Google:
W naszej szerokiej ofercie znajdują się szkolenia Google AI i Machine Learning z różnych zakresów. Każdy znajdzie szkolenie dopasowane do swoich potrzeb:

Interactive Chat for Applications using Gen AI Studio

Introduction to Responsible AI in Practice 

Text Generation for Applications using Gen AI Studio 

Vertex AI Model Garden 

Customer Experiences with Contact Center AI 

Machine Learning on Google Cloud

Data Engineering on Google Cloud Platform

 

Kursy AWS:
W ofercie Compendium CE znajdują się szkolenia z Machine Learning i Generative AI na różnych poziomach zaawansowania. Każdy znajdzie szkolenie dopasowane do swoich potrzeb:

The Machine Learning Pipeline on AWS 

MLOps Engineering on AWS 

Developing Generative AI Applications on AWS

Practical Data Science with Amazon SageMaker

Amazon SageMaker Studio for Data Scientists

 

Kursy Microsoft:
Oferujemy szkolenia z rozwiązań AI Microsoft takie jak:

AI-900T00 Microsoft Azure AI Fundamentals + Exam AI-900

AI-102T00 Designing and Implementing a Microsoft Azure AI Solution + Exam AI-102

 

Kursy Cloudera:

ARCH-492 Architecting Cloudera Edge to AI

DSCI-272 Predicting with Cloudera Machine Learning

 

Component Soft Courses:

AI-110 Intro to Large Language Models (LLMs) and LLM based apps

AI-202 Deep Learning Foundations with PyTorch

AI-434 GPT and Open-source LLM Application Developer

 

Szkolenia The Linux Foundation:

LFD473 PyTorch in Practice: An Applications-First Approach

 

Inne przydatne szkolenia AI i Machine learning:

Bezpłatne szkolenia AI The Linux Foundation

LFS112x Ethics in AI and Data Science

LFS115x Data and AI Fundamentals

LFS116x PyTorch and Deep Learning for Decision Makers

LFS118x Ethical Principles for Conversational AI

 

Bezpłatne szkolenia Google Clolud Duet AI

Duet AI w Google Workspace Enterprise to zaawansowana funkcja, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do poprawy skuteczności komunikacji i współpracy w ramach Google Workspace. Duet AI oferuje rozwiązania oparte na AI, które pomagają użytkownikom lepiej zarządzać swoim czasem, efektywniej komunikować się i wydajniej pracować. Sprawdź 10 darmowych szkoleń Duet AI

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.