Szkolenia Python Academy

Szkolenia Python Academy

Compendium CE jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym Python Academy - Authorized Python Academy Training Center (APATC) i prowadzi szereg autoryzowanych szkoleń dotyczących programowania w języku Python oraz frameworka Django.

Dostępne szkolenia Python Academy | Szkolenia na zamówienie

Szkolenia na zamówienie

Informacje o Python Academy

Python Academy jest wyspecjalizowanym dostawcą szkoleń posiadającym w swojej ofercie szereg kursów dotyczących Python i Django. Dodatkowo, dostosowuje on szkolenia w celu zaspokojenia szczególnych potrzeb klientów, często łącząc szkolenia z konsultacjami.

Trenerzy Python Akademy są programistami Python z dużą praktyką i doświadczeniem szkoleniowym. Wielu z nich to specjaliści od jednego lub większej liczby frameworków lub bibliotek Pythona, nie rzadko są to również autorzy otwartych bibliotek.

Specjalizacja z Python pozwala Python Academy dostarczyć szkolenia zarówno dla osób dopiero zaczynających programować w Python jak i takich, które znają już bardzo szczegółowe i zaawansowane zagadnienia.

Wybrani klienci Python Academy to między innymi: ArcelorMittal, Alcatel, Avira, AREVA, Dolby, Fraunhofer Institute, German Stock Exchange, German Aerospace Center, IBERDROLA, Max Planck Institute, Raiffeisen Bank, Siemens, UN, and Volkskwagen AG.

Python Academy oferuje swoje usługi międzynarodowo prowadząc szkolenia w wielu lokalnych językach. Więcej informacji na temat Python Akademii można znaleźć pod adresem:

http://www.python-academy.com/

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Najbliższe szkolenia Python Academy

Harmonogram szkoleń
Python Academy