Szkolenia Python Academy

Szkolenia Python Academy

Compendium CE jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym Python Academy - Authorized Python Academy Training Center (APATC) i prowadzi szereg autoryzowanych szkoleń dotyczących programowania w języku Python oraz frameworka Django.

Informacje o Python Academy

Python Academy jest wyspecjalizowanym dostawcą szkoleń posiadającym w swojej ofercie szereg kursów dotyczących Python i Django. Dodatkowo, dostosowuje on szkolenia w celu zaspokojenia szczególnych potrzeb klientów, często łącząc szkolenia z konsultacjami.

Trenerzy Python Akademy są programistami Python z dużą praktyką i doświadczeniem szkoleniowym. Wielu z nich to specjaliści od jednego lub większej liczby frameworków lub bibliotek Pythona, nie rzadko są to również autorzy otwartych bibliotek.

Specjalizacja z Python pozwala Python Academy dostarczyć szkolenia zarówno dla osób dopiero zaczynających programować w Python jak i takich, które znają już bardzo szczegółowe i zaawansowane zagadnienia.

Wybrani klienci Python Academy to między innymi: ArcelorMittal, Alcatel, Avira, AREVA, Dolby, Fraunhofer Institute, German Stock Exchange, German Aerospace Center, IBERDROLA, Max Planck Institute, Raiffeisen Bank, Siemens, UN, and Volkskwagen AG.

Python Academy oferuje swoje usługi międzynarodowo prowadząc szkolenia w wielu lokalnych językach. Więcej informacji na temat Python Akademii można znaleźć pod adresem:

http://www.python-academy.com/

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Najbliższe szkolenia Python Academy

Harmonogram szkoleń
Python Academy