PROMOCJA

2 for U! Dwa szkolenia w cenie jednego

poniedziałek, 01 maj 2023

Promocja

Tylko do końca kwietnia SIERPNIA skorzystaj z super promocji - otrzymaj dwa szkolenia Microsoft w cenie jednego*!

 

Microsoft 2 za 1! Dwa szkolenia w cenie jednego

*Zapisz się na dowolne szkolenie Microsoft z listy szkoleń objętych promocją do końca sierpnia 2023, którego termin realizacji przypada przed końcem 2023 roku i wybierz drugie interesujące Cię szkolenie Microsoft z listy zupełnie za darmo! Termin realizacji drugiego szkolenia musi również przypadać do końca 2023 roku.

 

Bądź na bieżąco i zwiększ swój potencjał zawodowy dzięki szkoleniom prowadzonym przez certyfikowanych trenerów. Tylko do końca sierpnia 2023 przy zakupie szkolenia Microsoft z listy szkoleń promocyjnych otrzymasz drugie szkolenie o tej samej wartości GRATIS! Tematyka obu szkoleń zależy tylko od Ciebie!

 

 

 Bądź z nami na bieżąco! LinkedIn  Facebook  Newsletter

 

 Lista szkoleń objętych promocją: 

 

 

Regulamin promocji:

 1. Organizatorem Promocji jest Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tatarskiej 5, zwane dalej „Compendium CE".
 2. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Compendium CE, którzy zakupią wybrane szkolenie Microsoft w dniach 1 luty - 31 sierpnia 2023r.
 3. Do wybranego szkolenia Microsoft zakupionego w cenie katalogowej uczestnik otrzyma bezpłatny voucher szkoleniowy na kurs IT z tej samej grupy produktowej o takiej samej wartości jak zakupione szkolenie. Voucher jest ważny do 31 grudnia 2023r.
 4. Promocja obejmuje szkolenia Microsoft z listy szkoleń podanej na stronie promocji.
 5. Promocyjny voucher szkoleniowy, który otrzymują użytkownicy promocji, obowiązuje na szkolenia z materiałami digital.
 6. Jeżeli użytkownik jako drugie, bezpłatne szkolenie wybierze kurs o mniejszej wartości niż kurs zakupiony jako pierwszy, nie przysługuje mu wyrównanie różnicy kwoty.
 7. Z promocyjnego vouchera może skorzystać inna osoba. Warunkiem jest poinformowanie o tym fakcie pracowników działu handlowego Compendium CE przez osobę, która otrzymała promocyjny voucher.
 8. Użytkownicy promocji mogą zamówić dowolną ilość szkoleń informatycznych wymienionych w promocji. Do każdego z nich przysługuje promocyjny voucher szkoleniowy.
 9. Przy wyborze przez użytkownika promocji bezpłatnego szkolenia na podstawie otrzymanego vouchera, którego wartość jest wyższa niż szkolenie zakupione jako pierwsze, istnieje możliwość dopłaty różnicy w cenie (obowiązują ceny katalogowe).
 10. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. O zapisaniu się na termin decyduje kolejność zgłoszeń.
 11. Compendium CE zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu szkolenia w przypadku braku rejestracji wystarczającej liczby osób na daną sesję.
 12. Do spraw nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Szkolenia objęte promocją (45)

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.