Courses A4Q

A4Q Courses

Compendium CE is an A4Q Authorized Training Provider. A4Q current training offer includes foundation level courses on Selenium automatic testing and Design Thinking. All offered training are also an excellent opportunity to prepare and take recognized worldwide Selenium and Design Thinking certification. Exam sessions are an integral part of authorized A4Q training and are provided by Compendium CE in cooperation with iSQI.

Available A4Q training

About A4Q

Alliance 4 Qualification (A4Q) jest niezależnym stowarzyszeniem edukacyjnym, którego misją jest tworzenie wiodących programów edukacyjnych i schematów certyfikacyjnych realizowanych w niezależnych środowiskach egzaminacyjnych. A4Q zostało założone jako wspólna inicjatywa szeregu organizacji, aby budować programy edukacyjne niezależne od konkretnego dostawcy egzaminów lub konkretnego dostawcy szkoleń, z długoterminowym nastawieniem się na wparcie idei uczenia się przez całe życie. A4Q to nowe, niezależne miejsce, które ma wzmocnić jakość w zakresie szkoleń i certyfikacji. Więcej informacji na https://www.alliance4qualification.info/about#A4Qlongtext.

Informacje o iSQI

iSQI już od 15 lat odgrywa znaczącą rolę w procesie certyfikacji specjalistów IT będąc obecnym w ponad 100 krajach, na 6 kontynentach i operując w 10 lokalnych językach. iSQI posiada swoje biura w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii i Stanach Zjednoczonych. Po przez swoje własne lokalizacje i sieć akredytowanych dostawców szkoleń, iSQI dostarcza ponad 30000 egzaminów certyfikacyjnych rocznie, wspierając rozwój zawodowy specjalistów IT na całym świecie. Więcej informacji na https://isqi.org/lv/en/.

Contact form

Please fill form below to obtain more info about this topic.


* Fields marked with (*) are required !!!

Information on data processing by Compendium - Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Upcoming A4Q training

Training schedule A4Q