Szkolenia CompTIA

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

Certyfikat CompTIA Project+ jest rozpoznawanym na całym świecie dokumentem potwierdzającą wiedzę na temat cyklu życia, ról oraz umiejętności potrzebnych do efektywnego wprowadzania, planowania, wykonywania, monitorowania i kończenia prac nad projektem.

Ten międzynarodowy niezależny certyfikat wymaga zdania egzaminu CompTIA Project+ PK0-004.

Na tym kursie skupiającym się w szczególności na przygotowaniu do egzaminu CompTIA Project+ certification  zdobędą Państwo wiedzę oraz umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania projektami informatycznymi oraz biznesowymi.

Wiedza oraz umiejętności wymagane do zdania egzaminu zostały wybrana na podstawie analizy i szczegółowych badań na temat aspektów wiedzy potrzebnej w branży. Na podstawie zebranych wyników stworzyliśmy program kładący szczególny nacisk na umiejętności niezbędne do efektywnej pracy w wybranym środowisku.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA Project+ Prep Course realizowanego w Compendium CE, otrzymuje darmowy voucher egzaminacyjny PK0-004 CompTIA Project+ Certification Exam.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Project Basics
 2. Project Constraints
 3. Communication and Change Management
 4. Project Tools and Documentation
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne
 • Uczestnik powyższych zajęć powinien mieć przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu, zarządzaniu oraz tworzeniu projektów małych oraz średniej wielkości.
Poziom trudności
Czas trwania 5 dni
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony imiennie oraz na firmę sygnowany przez firmę CompTIA. Ponadto kurs ten przygotowuje uczestników do egzaminu certyfikacyjnego prowadzącego do uzyskania tytuły CompTIA Project+, który jest realizowany za pośrednictwem centrów testowych Pearson VUE.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA Project+ Prep Course realizowanego w Compendium CE, otrzymuje darmowy voucher egzaminacyjny PK0-004 CompTIA Project+ Certification Exam.

 

Prowadzący

Autoryzowany trener CompTIA.

Wszystkie szkolenia CompTIA
Szkolenia powiązane tematycznie

Zarządzanie projektami

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 6000 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

 

EGZAMIN ?

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

 • szkolenie hybrydowe: HYBRID
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Język polski
  • Język angielski
Zarezerwuj termin szkolenia
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia CompTIA

Harmonogram szkoleń CompTIA