Szkolenia CompTIA

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

Certyfikat CompTIA Project+ jest rozpoznawanym na całym świecie dokumentem potwierdzającą wiedzę na temat cyklu życia, ról oraz umiejętności potrzebnych do efektywnego wprowadzania, planowania, wykonywania, monitorowania i kończenia prac nad projektem.

Ten międzynarodowy niezależny certyfikat wymaga zdania egzaminu CompTIA Project+ PK0-004.

Na tym kursie skupiającym się w szczególności na przygotowaniu do egzaminu CompTIA Project+ certification  zdobędą Państwo wiedzę oraz umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania projektami informatycznymi oraz biznesowymi.

Wiedza oraz umiejętności wymagane do zdania egzaminu zostały wybrana na podstawie analizy i szczegółowych badań na temat aspektów wiedzy potrzebnej w branży. Na podstawie zebranych wyników stworzyliśmy program kładący szczególny nacisk na umiejętności niezbędne do efektywnej pracy w wybranym środowisku.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA Project+ Prep Course realizowanego w Compendium CE, otrzymuje darmowy voucher egzaminacyjny PK0-004 CompTIA Project+ Certification Exam.

Plan szkolenia Rozwiń listę

  1. Project Basics
  2. Project Constraints
  3. Communication and Change Management
  4. Project Tools and Documentation
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne
  • Uczestnik powyższych zajęć powinien mieć przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu, zarządzaniu oraz tworzeniu projektów małych oraz średniej wielkości.
Poziom trudności
Czas trwania 5 dni
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony imiennie oraz na firmę sygnowany przez firmę CompTIA. Ponadto kurs ten przygotowuje uczestników do egzaminu certyfikacyjnego prowadzącego do uzyskania tytuły CompTIA Project+, który jest realizowany za pośrednictwem centrów testowych Pearson VUE.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA Project+ Prep Course realizowanego w Compendium CE, otrzymuje darmowy voucher egzaminacyjny PK0-004 CompTIA Project+ Certification Exam.

 

Prowadzący

Autoryzowany trener CompTIA.

Wszystkie szkolenia CompTIA
Szkolenia powiązane tematycznie

Zarządzanie projektami

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA SZKOLENIA OD 5400 PLN NETTO

Najbliższe szkolenia CompTIA

Harmonogram szkoleń CompTIA