Szkolenia Mile2

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

kod: C)DRE | wersja: v3.5

Kiedy „biznes” zostaje dotknięty klęską żywiołową, cyberprzestępczością lub innym, równie poważnym problemem, to jak powinna prawidłowo zareagować organizacja? Co, jeśli infrastruktura IT będzie niedostępna? Czy firma będzie mogła kontynuować działalność? Jakie koszty poniesie, jeżeli nie będzie funkcjonować podczas naprawy?

Odpowiedź odnaleźć można w neutralnym produktowo szkoleniu Mile2 C)DRE Certified Disaster Recovery Engineer. Odzyskiwanie systemu po awarii oraz planowanie ciągłości działania jest procesem polegającym na profesjonalnej współpracy z „biznesem” w celu przygotowania procesów, zasad i procedur, które należy zastosować w przypadku zakłóceń. Celem jest utrzymanie w działaniu kluczowych operacji biznesowych, które w obecnych czasach w dużej mierze opierają się na infrastrukturze IT.

Kompleksowy program szkolenia Certified Disaster Recovery Engineer wykracza poza tradycyjne szkolenia BCP. Przygotowuje uczestników do certyfikacji branżowej w zakresie planowania ciągłości działania i prezentuje najnowsze metodyki i najlepsze rzeczywiste praktyki odzyskiwania systemów po awarii. Uczestnicy otrzymają solidne podstawy, które umożliwią im tworzenie funkcjonalnych planów ciągłości działania.

Po ukończeniu szkolenia:

 • Uczestnicy Certified Disaster Recovery Engineer będą w stanie przygotować własne plany DR i BCP w zgodzie z aktualnymi standardami i najlepszymi praktykami branżowymi. Uczestnicy będą również kompetentnie przygotowani do egzaminu CDRE.

Kurs C)DRE skierowany jest do:

 • specjalistów ds. bezpieczeństwa systemów informatycznych
 • kierowników działów informatycznych
 • kierowników ds. ryzyka
 • inżynierów i specjalistów DR i BCP
 • audytorów systemów IT
 • właścicieli systemów informatycznych

Akredytacje i wyróżnienia

Mile2® jest: 

 • AKREDYTOWANE przez NSA CNSS 4011-4016
 • WSKAZANE przez NIST / Homeland Security NICCS's Cyber Security Workforce Framework
 • ZAAKCEPTOWANE przez FBI Cyber Security Certification Requirement list (Tier 1-3)

Kurs i certyfikat CDRE jest akredytowany przez NSA CNSSI-4016 National Information Assurance Training Standards for Risk Analysis.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Wprowadzenie
 2. Analiza wpływu na procesy biznesowe
 3. Analiza ryzyka
 4. Faza projektowania (Strategie BCP)
 5. Strategie odzyskiwania w IT
 6. Faza wdrożenia
 7. Testowanie i ćwiczenia
 8. Utrzymywanie i aktualizacja
 9. Pandemie
 10. Studium przypadków oraz szablony
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne
 • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z systemami informatycznymi.
Poziom trudności
Czas trwania 4 dni
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony imiennie oraz na firmę sygnowany przez firmę Mile2. Ponadto kurs ten przygotowuje uczestników do certyfikowanego egzaminu Certified Disaster Recovery Engineer, który jest realizowany za pośrednictwem systemu egzaminacyjnego Mile2 (Mile2 Assessment & Certification System "MACS"),  

Egzamin trwa 2 godziny i składa się z 100 pytań wielokrotnego wyboru.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia C)DRE - Certified Disaster Recovery Engineer otrzymuje bezpłatny voucher na egzamin CDRE.

Prowadzący

Autoryzowany instruktor Mile2 (Certified Mile2 Instructor).

Wszystkie szkolenia Mile2
Szkolenia powiązane tematycznie

Bezpieczeństwo

Security

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 6200 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

 

EGZAMIN ?

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

 • szkolenie hybrydowe: HYBRID
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Polski
Zarezerwuj termin szkolenia
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia Mile2

Harmonogram szkoleń Mile2