Szkolenia Mile2

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

kod: C)SLO | wersja: v2

Neutralne produktowo szkolenie Mile2 C)SLO Certified Security Leadership Officer zostało opracowane z myślą o menedżerach średniego i wyższego szczebla oraz inżynierów, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa informacji. Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom niezbędnej wiedzy na temat bieżących problemów bezpieczeństwa, najlepszych praktyk i stosowanych technologii. Typowy uczestnik szkolenia C)SLO może być postrzegany od strony zawodowej jako pośrednik pomiędzy zespołem cyberbezpieczeństwa a działem operacyjnym jak również zarządem organizacji.

Podstawowe zagadnienia omawiane podczas tego kursu to: podstawy sieci i aplikacji, architektura sprzętowa, podstawy zapewniania bezpieczeństwa informacji, polityka bezpieczeństwa, planowanie ciągłości działania i sytuacje awaryjne, analiza wpływu na działalność biznesową, zarządzanie incydentami, koncepcje rozwiązań architektonicznych systemów bezpieczeństwa, cyberataki , wykrywanie podatności i zarządzanie nimi, bezpieczeństwo aplikacji Web , ofensywne i defensywne działania "wojenne" w zakresie ochrony informacji, oraz praktyka zarządzania.

Po ukończeniu szkolenia:

 • Absolwenci szkolenia Certified Security Leadership Officer są zorientowani na wdrażanie silnych mechanizmów kontroli bezpieczeństwa oraz zarządzanie organizacją, które uwzględnia właściwe podejście do spraw dotyczących bezpieczeństwa informacji. Są również w sposób kompetentny przygotowani do egzaminu certyfikacyjnego CSLO.

Kurs skierowany jest do:

 • menedżerów/kierowników operacyjnych
 • administratorów systemów
 • inżynierów wdrożeniowych
 • inżynierowie bezpieczeństwa sieci
 • audytorów i kontrolerów
 • pracowników instytucji rządowych
 • dostawców rozwiązań bezpieczeństwa i konsultantów, które chcą być na bieżąco z ogólnymi ramami dotyczącymi bezpieczeństwa informacji

Akredytacje i wyróżnienia

Mile2® jest:

 • AKREDYTOWANE przez NSA CNSS 4011-4016
 • WSKAZANE przez NIST / Homeland Security NICCS's Cyber Security Workforce Framework
 • ZAAKCEPTOWANE przez FBI Cyber Security Certification Requirement list (Tier 1-3)

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Zarządzanie bezpieczeństwem
 2. Zarządzanie ryzykiem
 3. Szyfrowanie
 4. Kontrola dostępu do informacji
 5. Obsługa incydentów i zbieranie dowodów
 6. Bezpieczeństwo operacyjne
 7. Bezpieczeństwo sieci
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne
 • Minimum 12 miesięczne doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w dziale IT lub dziale operacyjnym.
Poziom trudności
Czas trwania 5 dni
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony imiennie oraz na firmę sygnowany przez firmę Mile2. Ponadto kurs ten przygotowuje uczestników do certyfikowanego egzaminu Certified Security Leadership Officer, który jest realizowany za pośrednictwem systemu egzaminacyjnego Mile2 (Mile2 Assessment & Certification System "MACS"),  

Egzamin trwa 2 godziny i składa się z 100 pytań wielokrotnego wyboru.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia C)SLO - Certified Security Leadership Officer otrzymuje bezpłatny voucher na egzamin CSLO.

Prowadzący

Autoryzowany instruktor Mile2 (Certified Mile2 Instructor).

Informacje dodatkowe

 

 

Pozostałe szkolenia Mile2 | Information Systems Management

Szkolenia powiązane tematycznie

Bezpieczeństwo

Security

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 6700 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

 

EGZAMIN ?

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

 • szkolenie hybrydowe: HYBRID
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Polski
Zarezerwuj termin szkolenia
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia Mile2

Harmonogram szkoleń Mile2