Szkolenia CompTIA

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

Certyfikacja CompTIA Cloud+ jest międzynarodowo rozpoznawalnym potwierdzeniem wiedzy wymaganej od specjalistów IT w środowiskach cloud computing.

Uzyskanie certyfikatu wymaga zdania egzaminu certyfikującego CompTIA Cloud+ CV0-003.

W trakcie kursu, który kładzie szczególny nacisk na przygotowanie do egzaminu certyfikującego CompTIA Cloud+, uczestnicy zdobędą więdzę wymagana do zrozumienia standardowych terminologii i metodologii chmury, w celu implementacji, obsługi oraz dostarczania technologii i infrastruktur w środowisku cloud computing (np. serwery, sieci, pamięć masowa, wirtualizacja). Dodatkowo poruszone zostaną aspekty bezpieczeństwa IT i wykorzystania najlepszych praktyk związanych z chmurą obliczeniową i wirtualizacją.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA Cloud+ Prep Course realizowanego w Compendium CE, otrzymuje darmowy voucher egzaminacyjny CV0-002 CompTIA Cloud+ Certification Exam.

     

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Configuration and Deployment
 2. Security
 3. Maintenance
 4. Management
 5. Troubleshooting
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne
 • Certyfikacja CompTIA Network+ i/lub CompTIA Storage+ Powered by SNIA jest zalecana, lecz nie jest wymagana.
 • Minimum 24-36 miesięcy doświadczenia w sieciach, sieciowych pamięciach masowych lub administracji centrum danych.
 • Znajomość dowolnej technologii wirtualizacji.
Poziom trudności
Czas trwania 5 dni
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony imiennie oraz na firmę sygnowany przez firmę CompTIA. Ponadto kurs ten przygotowuje uczestników do egzaminu certyfikacyjnego prowadzącego do uzyskania tytuły CompTIA Cloud+, który jest realizowany za pośrednictwem centrów testowych Pearson VUE.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA Cloud+ Prep Course realizowanego w Compendium CE, otrzymuje darmowy voucher egzaminacyjny CV0-002 CompTIA Cloud+ Certification Exam.

 

Prowadzący

Autoryzowany trener CompTIA.

Wszystkie szkolenia CompTIA
Szkolenia powiązane tematycznie

Cloud

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 6500 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

 

EGZAMIN ?

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

 • szkolenie hybrydowe: HYBRID
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Polski
 • szkolenie hybrydowe: HYBRID
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Polski
Zarezerwuj termin szkolenia
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia CompTIA

Harmonogram szkoleń CompTIA