Szkolenia AWS

Cel szkolenia

AWS Skill Builder Team Subscription

Rozpocznij niezwykłą podróż w świat umiejętności chmurowych z Subskrypcją Skill Builder Team! Nasza platforma oferuje Twojej organizacji platformę online, na której Twoje zespoły mogą odkrywać, rozwijać i doskonalić swoje umiejętności związane z AWS Cloud.

 

Co czeka na Ciebie z Subskrypcją Skill Builder Team?

 • Ponad 1000 interaktywnych ćwiczeń laboratoryjnych, które pozwolą Twoim zespołom praktykować w bezpiecznym środowisku, bez obaw o dodatkowe opłaty.
 • Budowanie praktycznych umiejętności dzięki 200+ prowadzonym i samodzielnym laboratoriom AWS Builder oraz interaktywnym ćwiczeniom krok po kroku.
 • Rozwijanie wiedzy na temat ról zawodowych, wciągających symulacjach gier z AWS Cloud Quest oraz rozwiązywanie realistycznych scenariuszy z AWS Industry Quest.
 • Zestaw wyzwań AWS Jam Journey, które wspierają współpracę, kreatywność i zaufanie Twojego zespołu.
 • Szkolenia na żądanie w formacie cyfrowym z AWS Digital Classroom, zapewniające natychmiastowy dostęp do wideo prowadzonych przez ekspertów, praktycznych laboratoriów, sprawdzianów i testów.
 • Zabawna, wirtualna gra karciana z AWS Card Clash, doskonaląca wiedzę Twoich pracowników na temat architektury i projektowania rozwiązań AWS.
 • Pełne przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych AWS, w tym oficjalne egzaminy praktyczne AWS Certification.
 • AWS Escape Room: Exam Prep for AWS Certified Cloud Practitioner, idealne narzędzie do dodatkowego przygotowania opartego na grze.
 • AWS Cloud Quest: Recertify Cloud Practitioner (beta)! Nowoczesne podejście do uzyskania ponownej certyfikacji bez konieczności zdawania egzaminu.

Z Subskrypcją Skill Builder Team Twoja organizacja będzie miała pełną kontrolę nad rozwojem umiejętności zespołu. Dzięki panelowi administracyjnemu i narzędziom śledzenia postępów, będziesz na bieżąco z osiągnięciami i potrzebami szkoleniowymi Twoich pracowników.

Nie czekaj dłużej! Wybierz Subskrypcję Skill Builder Team i daj swojemu zespołowi możliwość dynamicznego rozwoju w chmurze AWS. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji: AWS Skill Builder Team Subscription.

 

Dni szkoleniowe AWS

Doświadczenie szkoleń AWS jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące! Nasze dni szkoleniowe na żywo, prowadzone przez autoryzowanych instruktorów AWS (AAIs), oferują Ci trzy różnorodne formaty, aby każdy mógł wybrać najlepszy dla siebie:

Szkolenie prowadzone przez instruktora w sali szkoleniowej (ILT): Odkryj świat AWS w fizycznych salach szkoleniowych, gdzie nasi Autoryzowani Trenerzy AWS przeprowadzą Cię przez najnowsze koncepcje i praktyczne laboratoria.

Wirtualne szkolenie prowadzone przez instruktora online (VILT): Dołącz do nas online z dowolnego miejsca na świecie i uczestnicz w interaktywnych sesjach, które oferują elastyczność i wygodę.

Tryb hybrydowy (HYBRID): Połączenie najlepszego z obu światów! Niezależnie od tego, czy preferujesz szkolenia stacjonarne czy online, nasz tryb hybrydowy zapewnia Ci pełną swobodę.

Ale to nie wszystko! Nasze dni szkoleniowe na żywo AWS obejmują:

- Autoryzowany program nauczania: Korzystamy z oficjalnych materiałów szkoleniowych AWS, które są starannie wyselekcjonowane i autoryzowane przez samą AWS.

- Praktyczne laboratoria: Wzmocnij swoje umiejętności praktyczne poprzez zaangażowanie się w realistyczne ćwiczenia z wykorzystaniem usług AWS.

A co najlepsze, kupując AWS Skill Builder Team Subscription + AWS Training Days Bundle, otrzymujesz dni szkolenia na żywo, które możesz wykorzystać na dowolne autoryzowane szkolenie AWS w ciągu 365 dni! To szansa, której nie możesz przegapić.

Wszystkie dostępne kursy, w tym Essentials, AWS Jam, Architekturę, Programowanie, DevOps i wiele innych, czekają na Ciebie! Nie trać czasu, kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę kursów: Dostępne Kursy AWS

 

Kilka przykładów możliwych pakietów:

Opcja 1

AWS Skill Builder Team Subscription - 5 licencji dla 5 studentów

Dni szkoleniowe AWS - 3 dni szkolenia dla 5 studentów

 • Architektura w AWS 

 

Opcja 2

AWS Skill Builder Team Subscription - 5 licencji dla 5 studentów

Dni szkoleniowe AWS - 6 dni szkoleniowych dla 5 studentów

 • Architektura w AWS 
 • Inżynieria bezpieczeństwa w AWS 

 

Opcja 3

AWS Skill Builder Team Subscription - 10 licencji dla 10 studentów

Dni szkoleniowe AWS - 8 dni szkoleniowych dla 10 studentów

 • Architektura w AWS z AWS Jam
 • Inżynieria bezpieczeństwa w AWS z AWS Jam 

I wiele więcej ....

 

Konspekt

Biblioteka zawartości subskrypcji Skill Builder Team: 

https://explore.skillbuilder.aws/learn 

+ dowolne autoryzowane szkolenie AWS (ILT/VILT/HYBRID), ukończone z zakupionymi dniami szkolenia na żywo

Wszystkie dostępne kursy >>>> https://www.compendium.pl/szkolenia/aws/

Dni szkoleniowe na żywo mogą być również dostarczane jako Blended Learning:  

 • półdniowe sesje szkoleniowe
 • jednodniowy trening raz w tygodniu
 • inne opcje

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne

Zalecamy, aby uczestnicy tego kursu posiadali:

 • Doświadczenie w branży IT
 • Podstawową znajomość typowych architektur i komponentów centrów danych (serwery, sieci, bazy danych, aplikacje itp.)
 • Wcześniejsze doświadczenie z chmurą obliczeniową lub AWS nie jest wymagane
Poziom trudności
Czas trwania 365 dni
Certyfikat

Uczestnicy otrzymają certyfikaty podpisane przez AWS (po ukończeniu kursu).

Prowadzący

Autoryzowany Trener AWS (AAI)

Wszystkie szkolenia AWS
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA OD 30000 PLN NETTO Minimalna liczba licencji/szkoleń, którą można kupić w ramach subskrypcji Teams to 5 sztuk.

Ostateczna cena pakietu zależy od: zakupionej liczby subscrypcji Skill Bulider Team i dni szkoleniowych z instruktorem oraz wybranych opcji dodatkowych.

FORMA SZKOLENIA ?

 
Zapisz się na szkolenie
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia AWS

Harmonogram szkoleń AWS