Szkolenia The Linux Foundation

Cel egzaminu

kod: CFCD

CFCD Cloud Foundry Certified Developer

Certyfikat Cloud Foundry Certified Developer jest egzaminem opartym na praktycznej wiedzy, zaprojektowanym by zweryfikować wiedzę kandydata za pomocą platformy Cloud Foundry oraz budowania aplikacji w chmurze.

Wstęp:

Cloud Foundry Certified Developer (CFCD) to profesjonalny certyfikat programisty w chmurze. Jest to najlepszy sposób dla programistów, aby zademonstrować umiejętności i wiedzę w chmurze oraz pomóc deweloperom wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy. Nie ma żadnych wymagań wstępnych do tego egzaminu.

Forma egzaminu: online

Czas trwania egzaminu: 3 godziny

Certyfikacja Ważna: 2 lata

12 Month Exam Eligibility.

Free Exam Retake.

Obejmuje:

  • Możliwość podejścia do egzaminu w ciągu 12 miesięcy
  • Bezpłatny retake egzaminu
  • Certyfikat PDF

Domeny i kompetencje

Egzamin CFCD zostanie zaktualizowany w trzecim kwartale 2019 r., aby móc potiwerdzić, że Cloud Foundry Certified Developer wykazuje się wystarczającą wiedzą zawodową niezbędną do produktywności dzięki stale ewoluującej platformie Cloud Foundry Application Runtime.
CFCD V2.0 - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ → https://training.linuxfoundation.org/cfcd2-comingsoon/

Kandydaci powinni czuć się komfortowo modyfikując proste aplikacje Java, Node.js lub Ruby. Ćwiczenia kodowania w egzaminie oferują uczniom wybór trzech kombinacji językowych / ramowych, za pomocą których można wdrażać rozwiązania. Ci, którzy zdadzą egzamin, zademonstrują umiejętności niezbędne do produktywnego tworzenia aplikacji na platformie Cloud Foundry.

Tematy objęte egzaminem:

  • Podstawy Cloud Foundry
  • Zasady architektury Cloud-Native
  • Rozwiązywanie problemów z aplikacjami w Cloud Foundry
  • Bezpieczeństwo aplikacji Cloud-Native
  • Praca z usługami w Cloud Foundry
  • Zarządzanie aplikacjami w Cloud Foundry
  • Zarządzanie kontenerami w Cloud Foundry

Zobacz rubrykę egzaminu (https://www.cloudfoundry.org/wp-content/uploads/2017/03/CFCD-Exam-Rubric.pdf)

Szczegóły egzaminu
Egzamin online
, który może potrwać do trzech godzin. Obejmuje pytania scenariuszowe i wielokrotny wybór, aby przetestować każdego programistę pod kątem praktycznej i koncepcyjnej wiedzy o Cloud Foundry oraz ogólnych zasad architektury w chmurze.

Polityka i Zasoby:

Zapoznaj się z podręcznikiem kandydata i wskazówkami do egzaminu wraz z innymi zalecanymi zasobami poniżej.

Dodatkowe informacje

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień

Pozostałe szkolenia The Linux Foundation | Exam

Szkolenia powiązane tematycznie

Cloud

DevOps

Open Source

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 375 USD NETTO

FORMA EGZAMINU ?

 
Zapisz się na egzamin
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia The Linux Foundation

Harmonogram szkoleń
The Linux Foundation