Szkolenia The Linux Foundation

Cel szkolenia

This course is designed as preparation for the Kubernetes and Cloud Native Associate (KCNA) exam, and will substantially increase students’ ability to become certified. This course provides an overview of cloud native technologies and how container orchestration systems like Kubernetes can help to implement and maintain them.

What You’ll Learn

This course will give you an overview of cloud native technologies, and then dives into container orchestration. You will review the high-level architecture of Kubernetes, understand the challenges of container orchestration and how to deliver and monitor your applications in distributed environments. The course will also discuss how container orchestration differs from legacy environments and much more.

Who Is It For

This course is designed for existing and aspiring developers, administrators, architects and managers who are new to the world of cloud native technologies and container orchestration.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Course Introduction
 2. Cloud Native Architecture
 3. Container Orchestration
 4. Kubernetes Fundamentals
 5. Working with Kubernetes
 6. Cloud Native Application Delivery
 7. Cloud Native Observability
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne

Before starting this course, you should be familiar with:

Poziom trudności
Czas trwania 2 dni
Certyfikat

The participants will obtain certificates signed by The Linux Foundation.

Prowadzący

Certified The Linux Foundation Trainer.

Informacje dodatkowe
 • Online, Self Paced
 • 8-10 Hours of Course Material
 • Video Content
 • 12 Months of Access to Online Course
 • Digital Badge
 • Discussion Forums

Pozostałe szkolenia The Linux Foundation | E-learning

Szkolenia powiązane tematycznie

Linux

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 99 USD NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 
Zapisz się na szkolenie
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia The Linux Foundation

Harmonogram szkoleń
The Linux Foundation