Szkolenia The Linux Foundation

Cel szkolenia

A Certified Kubernetes Security Specialist (CKS) is an accomplished Kubernetes practitioner (must be CKA certified) who has demonstrated competence on a broad range of best practices for securing container-based applications and Kubernetes platforms during build, deployment and runtime.

This course exposes you to knowledge and skills needed to maintain security in dynamic, multi-project environments. This course addresses security concerns for cloud production environments and covers topics related to the security container supply chain, discussing topics from before a cluster has been configured through deployment, and ongoing, as well as agile use, including where to find ongoing security and vulnerability information. The course includes hands-on labs to build and secure a Kubernetes cluster, as well as monitor and log security events.

Obtaining a CKS demonstrates a candidate possesses the requisite abilities to secure container-based applications and Kubernetes platforms during build, deployment and runtime, and is qualified to perform these tasks in a professional setting.

Plan szkolenia Rozwiń listę

  • Chapter 1. Course Introduction
  • Chapter 2. Cloud Security Overview
  • Chapter 3. Preparing to Install
  • Chapter 4. Installing the Cluster
  • Chapter 5. Securing the kube-apiserver
  • Chapter 6. Networking
  • Chapter 7. Workload Considerations
  • Chapter 8. Issue Detection
  • Chapter 9. Domain Review
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne

Certified Kubernetes Security Specialist (CKS) candidates must have taken and passed the Certified Kubernetes Administrator (CKA) exam prior to attempting the CKS exam.

Poziom trudności
Czas trwania 4 dni
Certyfikat

The participants will obtain certificates signed by The Linux Foundation

Prowadzący

The Linux Foundation Certified Trainer 

Informacje dodatkowe

Online Self-Paced

26-30 hours of Course Material

Hands-on Labs & Assignments1

Video Content

12 Months of Access to Online Course

Digital Badge

Discussion forums

Pozostałe szkolenia The Linux Foundation | Bundle (e-learning + exam)

Szkolenia powiązane tematycznie

Cloud

DevOps

Open Source

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 595 USD NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 
Zapisz się na szkolenie
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia The Linux Foundation

Harmonogram szkoleń
The Linux Foundation