Szkolenia The Linux Foundation

Cel egzaminu

kod: CHFA

CHFA Certified Hyperledger Fabric Administrator

Hyperledger oferuje program certyfikacji, który pozwala kandydatom zademonstrować swoje kompetencje w zakresie wdrażania i obsługi sieci Hyperledger Fabric przy wykorzystaniu linii poleceń.

Hyperledger to rozwiązanie Open Source stworzone w celu rozwijania skutecznej oraz zweryfikowanej komunikacji międzybranżowej, opartej na technologii blockchain. W globalną współpracę nad tym projektem, prowadzoną pod przewodnictwem The Linux Foundation, jest również zaangażowanych wielu liderów technologii, finansów, bankowości, zarządzania łańcuchem dostaw oraz IoT.

Sposób dostarczenia egzaminu: online

Czas trwania egzaminu: 3 godziny

Okres ważności certyfikacji: 2 lata

Obejmuje:

  • Możliwość podejścia do egzaminu w ciągu 12 miesięcy
  • Bezpłatne powtórzenie egzaminu
  • Certyfikat PDF

Domeny i kompetencje:

Certified Hyperledger Fabric Administrator (CHFA) zapewnienia, że absolwent CHSA potrafi skutecznie zbudować bezpieczną sieć Hyperledger Fabric w zastosowaniu komercyjnym.

This CHFA exam curriculum includes these general domains and their weights on the exam:

  • Application Lifecycle Management – 20%
  • Install and Configure Network – 25%
  • Diagnostics and Troubleshooting – 15%
  • Membership Service Provider – 20%
  • Network Maintenance and Operations – 20%

 Szczegóły egzaminu:

Ten egzamin jest egzaminem praktycznym, opartym na pytaniach symulowanych. Składa się z zestawu elementów (problemów), które należy rozwiązać w wierszu poleceń. Kandydaci mają 2 godziny na wykonanie zadań.

Poziom trudności: 2

Czas trwani: 1 dzień

12 Month Exam Eligibility.

Free Exam Retake.

Dodatkowe informacje: Zapoznaj się z podręcznikiem kandydata i poradami do egzaminu wraz z innymi zalecanymi zasobami poniżej.

Dodatkowe informacje

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień

Pozostałe szkolenia The Linux Foundation | Exam

Szkolenia powiązane tematycznie

DevOps

Open Source

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 375 USD NETTO

FORMA EGZAMINU ?

 
Zapisz się na egzamin
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia The Linux Foundation

Harmonogram szkoleń
The Linux Foundation