Szkolenia CompTIA

Cel szkolenia dlearning

Certyfikat CompTIA A+ jest standardem w branży potwierdzającym fundamentalne umiejętności potrzebne pracownikom wsparcia informatycznego i znajduje się na liście certyfikatów wymaganych przez DoD Directive 8570.1.

Ten międzynarodowy certyfikat wymaga, zdania dwóch egzaminów220-901 CompTIA A+ Certification Exam i 220-902 CompTIA A+ Certification Exam.       

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA A+ Prep Course realizowanego w Compendium CE, otrzymuje oba darmowe voucher egzaminacyjne 220-901 CompTIA A+ Certification Exam i 220-902 CompTIA A+ Certification Exam.

          

W trakcie kursu, który kładzie szczególny nacisk na przygotowanie do egzaminu certyfikującego CompTIA A+, uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną do kompletowania komponentów zgodnie z wymaganiami klienta, instalacji, konfiguracji i utrzymania urządzeń, komputerów i oprogramowania dla użytkowników końcowych, poznają podstawy sieci oraz bezpieczeństwa/informatyki śledczej. Uczestnicy będą prawidłowo i bezpiecznie diagnozowali, rozwiązywali oraz dokumentowali problemy dotyczące sprzętu i oprogramowania stosując nabyte umiejętności rozwiązywania problemów (troubleshooting'u). Uczestnicy będą również w stanie zapewniać odpowiednie wsparcia dla klienta; zrozumieją podstawy wirtualizacji i wykonywania obrazów dyskowych wraz z zasadami ich rozgrywania.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA A+ Prep Course realizowanego w Compendium CE, otrzymuje oba darmowe vouchery egzaminacyjne 220-901 CompTIA A+ Certification Exam i 220-902 CompTIA A+ Certification Exam.

Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Hardware
 2. Networking
 3. Mobile Devices
 4. Hardware & Network Troubleshooting
 5. Windows Operating Systems
 6. Other Operating Systems & Technologies
 7. Security
 8. Software Troubleshooting
 9. Operational Procedures
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania
 • Podstawowa znajomość pojęć komputerowych.
 • Umiejętności związane z codziennym korzystaniem z rodziny systemów Windows.
Poziom trudności
Czas trwania 5 dni
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony imiennie oraz na firmę sygnowany przez firmę CompTIA. Ponadto kurs ten przygotowuje uczestników do dwóch certyfikacyjnych egzaminów prowadzących do uzyskania tytuły CompTIA A+, które są realizowane za pośrednictwem centrów testowych Pearson VUE.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA A+ Prep Course realizowanego w Compendium CE,  otrzymuje oba darmowe voucher egzaminacyjne 220-901 CompTIA A+ Certification Exam i 220-902 CompTIA A+ Certification Exam.

 

Prowadzący

Autoryzowany trener CompTIA.

Wszystkie szkolenia CompTIA
Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 5100 PLN NETTO Czy wiesz, że możesz uzyskać do 100% dofinansowania na ten kurs?   Sprawdź jak »

zamknij

Kody rabatowe

Kod rabatowy, może dotyczyć (szkolenia, producenta, terminu). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, to wpisz go w odpowiednie pole.
(kolor zielony oznacza wpisanie prawidłowego kodu | kolor czerwony oznacza, że wpisany kod jest nieprawidłowy)

FORMA SZKOLENIA ?

zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

zamknij

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

Brak ustalonych terminów dla tego szkolenia.

Zaproponuj własny termin

Najbliższe szkolenia CompTIA

Harmonogram szkoleń CompTIA