Szkolenia Compendium CE

Cel szkolenia

kod: CE-SAER

Gra ma na celu zwiększenie świadomości dotyczącej cyberbezpieczeństwa wśród uczestników. Podczas gry kładziony będzie nacisk na współpracę wewnątrz grupy w celu realizacji wspólnego zadania - szukania ukrytych wskazówek i rozwiązywania zagadek opartych o prawdziwe sytuacje. Uczestnicy będą musieli pracować pod presją czasu i, używając swojej kreatywności, sprostać wyzwaniom. Rozgrywka wraz z tłumaczeniem zadań nie przekroczy dwóch godzin, tak aby uczestnicy mogli być skupieni przez cały czas. Przez cały czas trwania gry będą dostępni opiekunowie, którzy będą prowadzić rozgrywkę tak, aby drużyna poruszyła wszystkie najważniejsze aspekty. Do realizacji wszystkich zadań nie jest wymagana wiedza techniczna (każdy pracownik biurowy powinien poradzić sobie ze wszystkimi aspektami). Jedynym wstępnym wymaganiem dla uczestników jest chęć czynnego uczestnictwa, gdyż chęć i dociekliwość uczestników są kluczowe dla zrealizowania zadań jak i zrozumienia całego konceptu jaki niesie ze sobą escape room.  

 

Podczas realizacji gry typu escape room zostaną poruszone następujące aspekty: 

 • Odróżnianie bezpiecznych maili od maili phishingowych 
 • Bezpiecznym przechowywaniu haseł 
 • Doboru środków bezpieczeństwa do ochrony wrażliwych danych
 • Fizyczny dostęp i polityka firmy dotycząca przyznawania dostępu (autoryzacji)
 • Ręczne odszyfrowywanie utajnionych wiadomości
 • Zabezpieczenie plików, zapewnianie poufności i integralności danych (7zip)
 • Przesyłanie w sposób bezpieczny wrażliwych danych
 • Łamanie haseł, wpływ długości i skomplikowania hasła na jego bezpieczeństwo
 • Rozpoznawanie zagrożeń (nieznany USB, nieznani nadawcy wiadomości, etc.) 

Dodatkowe informacje

Poziom trudności
Czas trwania 1 dzień
Informacje dodatkowe

Gra obywa się stacjonarnie w godz. 10:00 - 12:00

Pozostałe szkolenia Compendium CE | Security Awareness

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 200 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Język polski
  • Język angielski
Zarezerwuj termin szkolenia
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia Compendium CE

Harmonogram szkoleń
Compendium CE