Szkolenia Microsoft

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

kod: MS-ASB

To szkolenie jest połączeniem kursów SC-900T00 Microsoft Security, Compliance, and Identity Fundamentals + SC-200T00 Microsoft Security Operations Analyst.

Uczestnicy szkolenia nauczą się jak badać zagrożenia, reagować i pozbywać się ich za pomocą usługi Microsoft Azure Sentinel, Azure Defender i Microsoft 365 Defender. Podczas szkolenia, omówione zostaną sposoby ograniczania zagrożenia cybernetycznego za pomocą tych technologii, w szczególności jak skonfigurować i używać usługę Azure Sentinel, a także korzystać z języka KQL (Kusto Query Language) do wykrywania, analizowania i raportowania. Szkolenie zostało zaprojektowane dla osób, które chcą się przygotować do egzaminu SC-200: Microsoft Security Operations Analyst.

Szkolenie przekaże również podstawową wiedzę na poziomie bezpieczeństwa, zgodności i tożsamości oraz powiązane rozwiązania firmy Microsoft oparte na chmurze.

 

Grupa docelowa:

Szkolenie jest przygotowane z myślą dla osób, które chcą zapoznać się z podstawami zabezpieczeń, zgodności i tożsamości (SCI) w chmurach i powiązanych usługach firmy Microsoft. Zawartość tego kursu jest zgodna z domeną celu egzaminu SC-900. Kandydaci powinni znać platformę Microsoft Azure i platformę Microsoft 365 oraz rozumieć, w jaki sposób rozwiązania firmy Microsoft dotyczące zabezpieczeń, zgodności i tożsamości mogą obejmować te obszary rozwiązań, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie. Uczestnicy zdobędą wiedzę, aby dalej móc pogłebiać swoje zdolności na szkoleniach ukierunkowanym konkretnym rolom i nabywać certyfikacje, takie jak Azure Security. Szkolenie zapewnia dostęp do Azure i opcjonalnych labolatoriów. Szkolenie składa się z wykładu, demonstracji i labolatiorium. Szkolenie pomoże także przygotować się do egzaminu certyfikacyjnego Microsoft Azure Developer Associate.

Dodatkowe informacje

Poziom trudności
Czas trwania 5 dni

Pozostałe szkolenia Microsoft | Azure

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 3900 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

 

EGZAMIN ?

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

 • szkolenie hybrydowe: HYBRID
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Polski
Zarezerwuj termin szkolenia
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia Microsoft

Harmonogram szkoleń Microsoft