Szkolenia CompTIA

Cel szkolenia szkolenie zdalne - dlearning

kod: CT-CASP

Certyfikat CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+) jest niezależnym poświadczeniem. Egzamin CASP+ jest międzynarodowym potwierdzeniem szerokiej wiedzy oraz zaawansowanych umiejętności z zakresu bezpieczeństwa. Egzamin ten, nie posiada wymagań wstępnych. CASP jest podstawą do CompTIA Security+.

Egzamin CompTIA Advanced Security Practitioner poświadcza, że kandydat posiada techniczną wiedzę oraz umiejętności wymagane do projektowania i konstruowania bezpiecznych rozwiązań. Kandydat stosuje krytycznie myślenie do proponowania i implementacji rozwiązań.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA CASP+ Prep Course realizowanego w Compendium CE, otrzymuje darmowy voucher egzaminacyjny CAS-003 CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+) Exam.


Plan szkolenia Rozwiń listę

 1. Risk Management
 2. Enterprise Security Architecture
 3. Enterprise Security Operations
 4. Technical Integration of Enterprise Security
 5. Research, Development and Collaboration
Pobierz konspekt szkolenia w formacie PDF

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne
 • Sugerowane minimum 10 letnie doświadczenie w administracji IT w tym co najmniej praktyczne 5 letnie doświadczenie związane z bezpieczeństwem.
Poziom trudności
Czas trwania 5 dni
Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony imiennie oraz na firmę sygnowany przez firmę CompTIA. Ponadto kurs ten przygotowuje uczestników do egzaminu certyfikacyjnego prowadzącego do uzyskania tytuły CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+), który jest realizowany za pośrednictwem centrów testowych Pearson VUE.

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia CompTIA CASP+ Prep Course realizowanego w Compendium CE, otrzymuje darmowy voucher egzaminacyjny CAS-003 CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+) Exam.

.

Prowadzący

Autoryzowany trener CompTIA.

Wszystkie szkolenia CompTIA
Szkolenia powiązane tematycznie

Bezpieczeństwo IT

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym szkoleniu.


* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

CENA 5850 PLN NETTO

FORMA SZKOLENIA ?

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE ?

 

EGZAMIN ?

 

WYBIERZ TERMIN SZKOLENIA

  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Język polski
  • Język angielski
  • Informacje ogólne
  • Termin gwarantowany
  • Last minute (-10%)
  • Język obowiązujący na szkoleniu
  • Język polski
  • Język angielski
Zarezerwuj termin szkolenia
zamknij

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne w Compendium CE odbywają się najczęściej w naszych lokalizacjach w Krakowie i Warszawie, ale także w miejscu ustalonym przez klienta. Grupa uczestnicząca w szkoleniu spotyka się w danym miejscu o określonym czasie i wraz z trenerem aktywnie uczestniczy w laboratoriach.

Szkolenie dlearning

W szkoleniach Compendium Distance Learning możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Kursanci, dzięki zaawansowanej technologii, którą dostarcza Compendium CE, stale widzą i słyszą trenera, mogą mu zadawać pytania poprzez chat i mikrofon, a także uczestniczą w ćwiczeniach i laboratoriach, które rozwiązują wraz z prowadzącym. Po więcej informacji zajrzyj na stronę dlearning.eu

zamknij

Materiały papierowe

Materiały tradycyjne: cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych, drukowanych lub innej, w zależności od ustaleń z producentem.

Materiały elektroniczne

Materiały elektroniczne: są to materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które w zależności od dostawcy udostępniane są za pomocą dedykowanych aplikacji: Skillpipe, eVantage itd. lub w postaci dokumentów PDF.

Materiały ctab

Materiały ctab: cena zawiera tablet ctab oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź tradycyjne materiały szkoleniowe i materiały dodatkowe dostarczone w wersji elektronicznej w zależności od ustaleń z producentem (w postaci dokumentów PDF lub EPUB). Tak dostarczone materiały są przystosowane pod kątem wyświetlania ich na tablecie ctab. Po więcej informacji zajrzyj na stronę ctab.

Najbliższe szkolenia CompTIA

Harmonogram szkoleń CompTIA