Szkolenia Novell

Szkolenia Novell

Compendium CE posiada status Novell Training Services Partner - Platinum level. Oferta edukacyjna centrum zintegrowana jest z programem edukacyjnym i certyfikacyjnym Novella. Zajęcia są prowadzone przez autoryzowanych trenerów z wykorzystaniem oryginalnych podręczników i materiałów edukacyjnych firmy Novell. Szkolenia adresowane są do administratorów sieci, inżynierów wsparcia technicznego oraz pracowników firm integracyjnych.

Więcej o statusie Platinum

Informacje o Novell

Firma Novell Inc., wchodząca wraz z firmami NetIQ i SUSE w skład holdingu The Attachmate Group, jest światowym producentem oprogramowania, dostarczającym rozwiązania do organizacji środowiska pracy zwiększające jej wydajność, bezpieczeństwo i możliwości zarządzania. Tysiące klientów na świecie stosuje technologie sieciowe Novella, narzędzia do pracy zespołowej i systemy zarządzania punktami końcowymi.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:
http://www.novell.pl
http://www.novell.pl/whatsnew/

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o powyższym temacie.

* pola oznaczone (*) są wymagane

Informacje o przetwarzaniu danych przez Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o.

Administratorem danych osobowych jest Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tatarska 5,30-103 Kraków, e-mail: compendium@compendium.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi można kontaktować się z powołanym Inspektorem Ochrony Danych, e-mail iod@compendium.pl, lub pisząc na adres korespondencyjny Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o. ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków

Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych, marketingowych oraz przesłaniu newslettera na podstawie wyrażonej zgody.

Dane mogą być udostępniane:

- pracownikom i współpracownikom Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., którzy muszą mieć dostęp do danych osobowych aby realizować Pani/a zamówienie, lub usługę
- podmioty przetwarzające dane na zlecenie Compendium – Centrum Edukacyjne Spółka z o.o., np. poczta, kurier, przewoźnik profesjonalny,
- uprawnione organy państwowe w tym organy nadzorcze w zakresie ich uprawnień.

Dane będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i usług posprzedażowych, a jeżeli tego okresu ustalić się nie da – do czasu wyrażenia przez Panią/a sprzeciwu.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO.

Najbliższe szkolenia Novell

Harmonogram szkoleń Novell